Facebook Pixel

Подвесные полки

Мы не можем найти товары, соответствующие выбору.

Чіткий розподіл простору в квартирі - завдання нелегке, а для деяких і зовсім непосильне. На перший погляд все досить прозаїчно і легко - купити меблі, розставити їх і справу завершено. Якби цього було достатньо, то люди не зверталися б за допомогою до фахівців в області дизайну інтер'єрів.

Кожна квартира - унікальна. Її квадратура, особливості архітектури, вимоги господарів до функціональності - все вимагає уваги при облаштуванні житлоплощі. Умілий фахівець зуміє підібрати такі меблі, які займатимуть мінімум місця, але забезпечать господарям комфорт і не створять зайвих проблем.

Коли квадратура приміщення невелика, то питання грамотного підбору меблів стоїть ще гостріше. Невелика квартира абсолютно не означає, що її господарі повинні якимось чином обмежувати свої потреби в комфорті або відмовлятися від стилістичного наповнення простору.

Для найбільш ефективної організації простору в обмежених приміщеннях дизайнери часто вдаються до підвісних полиць. Цей предмет меблів абсолютно не займає функціональний простір приміщення, адже розташовується на стіні. Завдяки таким полицям можна в рази підвищити місткість приміщення і збільшити вільну квадратуру.

Підвісна полиця в передпокої

Найбільш проблемна кімната в плані організації простору - це передпокій. Як правило, дана кімната має обмежену квадратуру. При цьому вимоги до її місткості явно перевищують її можливості. Настінна полиця тут буде максимально доречна.

Передпокій частково виконує функцію гардеробу, тому зберігає взуття, верхній одяг, аксесуари та інші дрібниці. Підвісна полиця не займатиме багато місця, якщо її розташувати над комодом або взуттєвою полицею.

Полиця на стіні дозволяє розмістити ключі, косметику, рукавички, шарфи, шапки, парасольки - всі ті дрібниці, які вкрай важливі, але мають властивість губитися серед великих речей гардеробу. Як часто вам доводилося спізнюватися на роботу через парасольку, що загубилася в дощову погоду? Або морозити руки взимку через загублені рукавички? Тепер такі дрібні проблеми не будуть вас турбувати і порушувати ваш графік. Вам достатньо купити підвісну полицю і акуратно розташувати на ній всі свої гардеробні дрібниці.

Якщо говорити про матеріали, то краще віддати перевагу кованій полиці з елементами дерева. Такий предмет меблів додасть аристократичності і помпезності вашому передпокою, стане родзинкою інтер'єру.

Коли навісна полиця має спеціальну планку внизу - це величезний плюс. На неї можна повісити шарф або парасольку. Навіть мокра від дощу парасолька просохне в вертикальному положенні куди швидше і не забруднить верхній одяг.

Настінна полиця у ванній або туалеті

Зберігання дрібниць у ванній або туалетній кімнаті - ще одне проблематичне місце в питаннях ремонту. Ці приміщення мають підвищені вимоги до предметів меблів через високу вологість і низьку прохідність повітря.

Звичайні полки з дерева можуть стати причиною появи у ванній цвілі і неприємного запаху. Краще віддати перевагу полицям з металу. Цей предмет меблів може мати компоненти з дерева, тільки за умови наявності спеціальної обробки. Така обробка матеріалів виключає появу вогкості і грибка, вберігає метал від корозії і надовго зберігає первинний зовнішній вигляд полиці.

Підвісна полиця зі спеціальною планкою для рушників заощадить солідну частину простору. Ви можете купити настінну полицю для ванної та замінити нею шафу для засобів гігієни і вішалку для рушників.

Слід зауважити, що така полиця не створює перешкод для вільної циркуляції повітря. Ваші рушники будуть швидко сохнути і не створять тим самим додаткової вологості в приміщенні. Настінна полиця у ванній кімнаті ідеально підійде для зберігання рушників, побутової хімії, косметики і т.д.

Підвісна полиця в туалетній кімнаті теж значно підвищить її функціональність. На ній можна розмістити гігієнічні приналежності. Якщо ваш туалет має дуже маленьку квадратуру, то купити настінну полицю буде мудрим рішенням.

Настінна полиця на кухні

Кухонний простір, як правило, рясніє різними дрібними предметами, які в неврегульованому стані створюють відчуття хаосу. Баночки зі спеціями, олією, оцтом, соусами та іншими кулінарними потрібностями прекрасно розмістяться на підвісній полиці. Вам не потрібно буде обтяжувати такими дрібними деталями шафи, і створювати собі зайві перепони.

Розставте найнеобхідніші приправи, бакалію, кухонні гаджети на полиці і процес приготування їжі перетвориться в захоплююче дійство, адже все необхідне буде у вас на відстані витягнутої руки.

Настінна полиця виключає появу безладу. Ви усі баночки і упаковки відразу після використання ставите на місце, тому ніякого хаосу на кухні не буде.

Доглядати за такою полицею вкрай просто. Вона не вимагає будь-яких надмірностей або спеціальних маніпуляцій. Досить з певною періодичністю протерти поверхню вологою тканиною, а слідом пройтися сухою. Це той мінімум заходів по догляду, яких даний предмет меблів вимагає.

Ви позбавите себе від зайвого клопоту і створите порядок!