Ящики з дерева

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 15

Сторінка
на сторінці
 1. Ящик №8 малый деревянный
  Rating:
  0%
  288,00 ₴
 2. Ящик №1 квадрат малый
  Rating:
  0%
  290,00 ₴
 3. Ящик №6 малый деревянный
  Rating:
  0%
  305,00 ₴
 4. Ящик №5 малый деревянный
  Rating:
  0%
  306,00 ₴
 5. Ящик №7 малый деревянный
  Rating:
  0%
  322,00 ₴
 6. Ящик №6 средний деревянный
  Rating:
  0%
  398,00 ₴
 7. Ящик №1 квадрат средний
  Rating:
  0%
  403,00 ₴
 8. Ящик №8 средний деревянный
  Rating:
  0%
  403,00 ₴
 9. Ящик №7 средний деревянный
  Rating:
  0%
  414,00 ₴
 10. Ящик №1 квадрат большой
  Rating:
  0%
  541,00 ₴
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 15

Сторінка
на сторінці

Ящики з дерева від компанії «Холодна кування» виготовляються різних обсягів і моделей. Слушний декоративний ящик буде бездоганним простором для зберігання різноманітних речей, які будуть перебувати в цілості й схоронності. Ці вироби чудово підійдуть для перевезення вантажів.

Деревна тара, створена нашими майстрами, характеризується підвищеною міцністю і стійкістю до ударів і будь-якого механічного впливу. Їх посилена конструкція стійка до появи тріщин і розколів. Для такого, щоб придбати кашпо з дерева, потрібно вибрати оптимальну модель і оформити заявку на нашому сайті. Розмірні співвідношення підбираються залежно від того, з якою метою стане застосовуватися виріб.

У разі якщо грамотно підійти до придбання подібної тари, плановане вміст поміститися в ній максимально компактно. Дерев'яні ящики від виробника дозволять транспортувати навіть самі тендітні і нестійкі вироби без страху їх пошкодити або зіпсувати.

Охайний і стильний дерев'яний ящик має ряд переваг, наприклад, в ньому можна легко і просто розташувати не тільки предмети одягу або будь-які прилади, а й овочі, фрукти і консервацію. Весь вміст буде в цілковитій безпеці з нульовою ймовірністю появи пошкоджень.

У нас можливо придбати високоякісну тару для складування, заощадження або перевезення по самій невисокої вартості. Будь-яке наше виріб формується на найсучаснішому і високотехнологічному обладнанні, як раз тому якість виробленого товару має найкращі показники. Сировина для виробництва ящиків вибирається тільки краще. Наш процес виготовлення виробів максимально налагоджений, тому підсумковий продукт вражає власними чудовими якостями.

Останнім часом підвищену увагу заслужено отримав дерев'яний ящик для речей. Він може бути виготовлений з різних порід дерева, може бути малогабаритним або ж навпаки - великим. Нерідко цю місткість для заощадження речей використовують в житлових приміщеннях - квартирах, дачах, будинках. Крім підвищеної функціональності, ці вироби часом виконують декоративну функцію в просторах загального відвідування, в переліку яких можуть знаходитися ресторани, кафе і інші схожі закладу. З ними будівлі знаходять деяку загадковість і випромінюють затишок. Витративши невелику суму, можна не тільки прикрасити екстер'єр, а й привнести в своє життя більше комфорту і зручності.

Варто звернути особливу увагу на практичність дерев'яних ящиків. Якщо ви бажаєте внести свіжі нотки в інтер'єр вашого будинку, то ящики з натурального дерева - це чудова ідея. Цей елемент декору приміщень може бути цілком самостійним або використовуватися в тандемі з іншими інтер'єрними прикрасами.

Дуже цікаво виглядають дерев'яні ящики спільно з кімнатними рослинами. Натуральна структура деревини, соковито підкреслена живою зеленню, виглядає дуже органічно і створює атмосферу, наповнену гармонією і спокоєм.

Помістіть в дерев'яний ящик кілька самих непримітних квіткових горщиків з рослинами, і ваша кімната наповниться легкістю і природного свіжістю. Натуральна структура дерев'яних ящиків надає їм особливого шарму і неповторності.

Ящики в процесі виготовлення обробляються спеціальними просоченнями, які мають сертифікати безпеки і не несуть абсолютно ніякого впливу на здоров'я людини. Ви можете сміливо встановлювати ці ящики в житловому приміщенні або використовувати їх для зберігання овочів, не турбуючись про безпеку.

Дерев'яні ящики від компанії «Холодна кування», завдяки спеціальному покриттю служать довго і надійно. Якщо звичайні ящики з дерева використовуються не більше 3-4 років, то наші вироби будуть придатні до використання в кілька разів довше. Весь секрет в особливому способі обробки дерева. Наші майстри ретельно і професійно підходять до цього питання, завдяки чому вироби виробника у великій пошані серед клієнтів.

Не варто забувати про високу практичності ящиків з дерева від компанії «Холодна кування». Крім декоративної функції дані вироби здатні стати справжніми помічниками в господарстві. Привезти з дачі урожай або транспортувати консервацію стане дуже простим завданням, якщо під рукою є пара містких і міцних ящиків.

Нерідко в господарстві використовують картонні ящики. Говорити про їх довговічності не доводиться, тому що вона обчислюється днями. Пари крапель вологи достатньо, щоб покриття прорвалося і вміст тут же виявилося на землі. З дерев'яними ящиками такий конфуз виключений, навіть якщо ящик промокне під проливним дощем.

На особливу увагу заслуговує зберігання овочів і фруктів в дерев'яних ящиках. Особлива конфігурація ящиків з дерева дозволяє повітрю вільно циркулювати і не допускає появу цвілі або гнильних процесів. Ваші овочі та фрукти будуть залишатися свіжими і апетитними в два рази довше, ніж при зберіганні в пластиковій тарі.

Догляд за дерев'яними ящиками максимально простий і зрозумілий. Якщо ящик з якихось причин забруднився, його досить лише протерти вологою тканиною і дати просохнути пару хвилин. Після цього можна знову використовувати його за призначенням.

Оточуйте себе красивими речами і кожен новий день вам посміхнеться!