+38(050)-33-33-859

Дровниці - Kovkacom™

12 шт.

 • Дровница великий №3

  741,00 грн.
  Розміри: висота - 65 см, ширина - 60 см, глибина - 37 см....
 • Дровница № 9

  865,00 грн.
  Розміри: висота - 70 см, ширина - 56 см, глибина - 40 см....
 • Дровница великий №2

  927,00 грн.
  Дровница №2 велика. Розміри: висота - 55 см, ширина - 57 см, глибина -...
 • Дровница № 7

  748,00 грн.
  Розміри: висота - 55 см, ширина - 65 см, глибина - 34 см....
 • Дровница №1

  992,00 грн.
  Дровница №1. Розміри: висота - 55 см, ширина - 65 см, глибина - 35 см....
 • Дровница № 5

  781,00 грн.
  Розміри: висота - 65 см, ширина - 65 см, глибина - 39 см....
 • Дровница №2 Низький

  864,00 грн.
  Дровница №2 мала. Розміри: висота - 55 см, ширина - 57 см, глибина - 3...
 • Дровница № 6

  818,00 грн.
  Розміри: висота - 65 см, ширина - 50 см, глибина - 45 см....
 • Дровница № 4 велика

  756,00 грн.
  Розміри: висота - 65 см, ширина - 60 см, глибина - 37 см....

12 шт.

Камін в інтер'єрі заміського будинку вже став класикою жанру. Розташування такої стилістичної родзинки останнім часом стало можливо і в умовах міської квартири. Що може бути краще, ніж сісти холодним вечором біля каміна з чашкою чаю або глінтвейну і пуститися в роздуми про вічне?

Каміни, що встановлюються в житлових приміщеннях, мають різні конфігурації, форми і призначення. Існують декоративні версії, які виконують лише естетичну роль, але функціональності не мають абсолютно ніякої. Такі каміни підходять для малогабаритних квартир або житлових приміщень, де немає можливості вивести трубу від каміна на вулицю.

Існують електричні каміни, які візуально нагадують класичний кам'яний камін, але з оригіналом вони не зрівняються, хоч і забезпечують теплом. Підсвічування у вигляді палаючих дров і язиків полум'я, навіть в самому професійному виконанні, мало нагадує справжній вогонь.

Є в розташуванні каміна в будинку якась романтика, благородство, відчуття обраності. Оригінальний камін прослужить багато років і вріжеться в пам'ять ваших домочадців і друзів. Кімната, в якій розташований камін, видозмінюється до невпізнання - вона набуває рис середньовіччя, стає привабливою і затишною, вражає уяву відблисками, що грають на стінах під час розпалу каміна.

Коли у вашій квартирі або будинку встановлено справжній масивний камін, він вимагає деяких аксесуарів, які доповнюють його вишуканий вигляд. Дуже дивно побачити біля помпезного шикарного каміна звичайне відро з дровами або хаотично складену купу полін. Найкраще для упорядкування дров і збереження порядку в будинку купити підставки під дрова.

Підставка для дров як інтер'єрна та функціональна складова

Дровниця має не тільки функціональне призначення, але і естетичну ціль. Вона привносить в приміщення з каміном відчуття порядку, спокою і структурованості. Акуратні поліна самі по собі виглядають дуже цікаво, природно. Нерідко необроблене дерево використовується в якості прикраси інтер'єру, доповнення його, додання ноток натуральності і єднання з природою.

Грамотне розташування дров дозволяє перетворити хаос і відчуття безладу на впорядкований спокій затишної кімнати. Кована дровниця виглядає в будь-якому інтер'єрі дуже благородно і велично. У тандемі з каміном створюється враження, ніби ваші відвідувачі потрапили не в звичайний будинок, а, як мінімум, в замок.

Особливого догляду дровниця для каміна з металу не вимагає. Вона оброблена спеціальним безпечним покриттям, яке запобігає появі іржі і захищає підставку під дрова від механічних пошкоджень.

Існують дровниці різних розмірів і конфігурацій. Деякі виконані з дерева і представлені у вигляді ящиків або простих опор. Цей вид підставки під дрова мало того, що непрактичний, так він ще й не в кожну квартиру або будинок впишеться. Справа в тому, що дровниця з дерева повинна стояти подалі від каміна, щоб уникнути займання через високу температуру. А це створює додаткові незручності при підкиданні дров в камін. Щоб помістити поліно у вогонь, необхідно виконати певний шлях по кімнаті, який потягне за собою появу тирси і сміття на підлозі.

Найкраще купити дровницю з металу із захисним дном. Така підставка виключить появу сміття і трісок від полін при перенесенні її по квартирі. Після використання всіх полін ви можете просто витрусити підставку на вулиці, перевернувши її на бік. Так ви зробите ваш будинок чистіше. Особливо це стосується тих приміщень, де є килими. Тріски від дров так в’їдаються у ворс килима, що інколи дуже проблематично їх звідти витягти. Як підсумок - тріски і тирса будуть колотися, і прилягти або присісти на килимі біля каміна буде просто неможливо. Крім того, такі деревні залишки можуть поранити ногу.

Щоб уникнути таких неприємностей досить при виборі дровниці звернути увагу на наявність захисного дна. Воно повинно бути щільним, суцільним і трохи вигнутим всередину. Така форма дозволяє полінам найкращим чином стикатися з поверхнею і не розсипатися під час перенесення.

Коли вам потрібно купити дровницю - не поспішайте з вибором. Найкраще для початку окреслити для себе, які функції вона повинна виконувати. Найбільш зручними у використанні є підставки для дров з металу, невеликого розміру з захисним дном і декоративної ручкою.

Наявність ручки надзвичайно важливо для практичності дровниці. Ви можете з легкістю наповнити підставку полінами і без особливих зусиль занести її в будинок, просто взявши за ручку. Такий варіант перенесення виключає падіння дров і появу сміття в будинку. До того ж, така дровниця може розташовуватися набагато ближче до каміна, аніж дерев'яна. Метал не втратить свій зовнішній вигляд від впливу високих температур, а поліна в дровниці будуть дуже швидко висихати. Розпалювати камін з такою підставкою - одне задоволення, адже дрова завжди максимально сухі, вони знаходяться на відстані витягнутої руки і при цьому стилістично доповнюють інтер'єр.

Дровниці
Мінімальна ціна від: грн.541.00
Дровниці

Minimal Price: грн.541,00