Категорії
Пошук
| Вид виробу | Письмовий стіл, комп'ютерний стіл, офісний стіл, стіл для роботи, стіл лофт |
|---|---|
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Модель письмового столу | Стіл Карен |
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Колір ДСП | Сосна Кембра |
| Товщина ДСП | Стільниця 32 мм |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 140 см |
| Ширина виробу,мм | 1400 |
| Глибина | 60 см |
| Глибина виробу | 600 |
| Розмір столу | 140см*60см |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для спальні, Для передпокою, Для дитячої, Для вітальні, Для балкону |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Наявність надбудови | Немає надбудови |
| Особливості | Не розкладний |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 260 грн |
| Розмір упаковки | 160см*70см*15см |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
Запрошуємо ознайомитися з письмовим столом Ferrum-decor Карен у чорному кольорі, який стане ідеальним доповненням як в офісі, так і в домашньому приміщенні.
Цей стіл поєднує в собі стильний дизайн та практичність, що робить його відмінним вибором для будь-якого простору. Завдяки високоякісній металевій основі, покритій порошковою фарбою, та стільниці з якісної ЛДСП "Сосна Кембра", цей стіл виправдає всі ваші очікування.
Особливості цього столу включають в себе можливість миття будь-якими миючими засобами, стильний дизайн у стилі лофт, а також надійну конструкцію, яка легко збирається на мініфіксах і болтах.
Завдяки розмірам висота - 76 см, довжина - 140 см, ширина - 60 см, цей стіл ідеально підходить для різних просторів.
Необхідна збірка перед використанням, але не хвилюйтеся - в комплекті є інструкція зі збирання та необхідний інструмент.
Замовте письмовий стіл Ferrum-decor Карен прямо зараз і переконайтеся у його високій якості та зручності. Дякуємо за ваш вибір!