+38(050)-33-33-859

Декор Loft Indastrial - Kovkacom™

Товари, що відповідають вибру відсутні.

Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.
Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.

Стиль «Лофт» або «Індастріал» в інтер'єрі приміщень передбачає наявність не дуже яскравих, але дуже змістовних декоративних елементів. Перенасичення простору кричущими декоративними акцентами може зробити вашу квартиру або офіс безглуздими і позбавленими смаку.

Зазвичай підбором правильних інтер'єрних аксесуарів займається дизайнер. Якщо ж знайти виробника, який пропонує купити декор Лофт і Індастріал, то можна сміливо обладнати приміщення самостійно. Гармонія декору і підтримання загального стилю гарантовано лише в разі співпраці з компанією, майстри якої правильно трактують інтер'єрну моду і створюють колекції інтер'єрних прикрас відповідно до модними віяннями.

Майстри компанії «Холодна кування» зарекомендували себе як новатори в сфері оформлення інтер'єру. Вони створюють унікальний декор за авторськими ескізами. Вироби виробника відрізняються високою якістю і не мають аналогів на вітчизняному ринку.

Оригінальні настінні годинники як елемент інтер'єрного мистецтва

Настінний годинник різних розмірів і форм зустрічаються практично в кожному інтер'єрі. Крім функціональності, даний аксесуар несе важливе смислове навантаження і додає простору кімнати завершеності і гармонійності.

Деякі дизайнери інтер'єрів воліють оформляти офіси та адміністративні приміщення годинами, які відображають назву певного бренду. Це абсолютно безглуздо, коли настінні годинники не вписуються в загальну тематику приміщення. Годинники Лофт підійдуть абсолютно будь-якого інтер'єру, будь то квартира або офіс. Цей аксесуар не відволікає увагу від основного стилю простору, але при цьому стає вишуканою родзинкою в дизайні.

Годинники з пластика, якими б вони не були прекрасними за зовнішнім виглядом, в сучасній інтер'єрної моді вважаються моветоном. Вони здешевлюють інтер'єр і створюють стійке відчуття відсутності смаку у власника приміщення.

Настінний годинник Лофт з дерева здатні стати оптимальним рішенням, як для офісного приміщення, так і для житлового простору. Натуральні матеріали в оформленні інтер'єру здатні привнести атмосферу легкості та невимушеності. Структура натурального дерева робить такі настінні годинники елементом мистецтва, який поєднав у собі велич природних мотивів з талантом майстра. Такий інтер'єрний аксесуар не залишиться непоміченим в будь-якому дизайні.

З особливим трепетом дизайнери інтер'єрів відносяться до годинника з металу. Особливою популярністю користуються настінні годинники, які мають металевий циферблат, але не мають загального фону. Будь-який колір і фактура стін видно крізь такий годинник. Це дозволяє застосовувати даний аксесуар в облаштуванні офісу, будинку, ресторану чи магазину. Ваші відвідувачі і гості оцінять ваш неперевершений смак і неодмінно захочуть повернутися до вас знову.

Декор Лофт в дизайні квартири

Житлове приміщення передбачає поєднання зон роботи і відпочинку, тому воно повинно бути максимально функціональним і стилістично правильним. Декор Лофт або Індастріал дозволяє створити гармонію в просторі для повсякденних справ, роботи і відпочинку. Цей вид облаштування приміщень не передбачає наявність великих і яскравих елементів, що відволікають увагу від суті. Прикраси приміщення в стилі Лофт повинні бути максимально стриманими і легкими. Найкращим рішенням будуть саме настінні годинники.

Даний елемент декору здатний стати єдиною прикрасою, яке замінить безліч інтер'єрних дрібничок. Годинники дозволяють підкреслити самобутність оформлення простору і не привертають до себе зайвої уваги.

Варто відзначити, що настінний годинник Лофт чудово вписуються в будь-яку колірну гамму приміщення, підкреслюють цікаву фактуру стін і не акцентують увагу на недоліках або нерівностях, тим самим прикрашаючи інтер'єрні огріхи.

Годинники Лофт в оформленні офісу

Для офісного приміщення придумати декор краще, ніж настінний годинник Лофт складно. Цей елемент інтер'єру чудово підкреслює ділову атмосферу приміщення і не відволікає погляд під час робочого процесу. Подібна річ в оформленні офісу може стати статусним аксесуаром.

Якщо купити настінні годинники Лофт великого розміру, то вони створять в просторі офісу відчуття завершеності стилю і гармонійного співвідношення всіх елементів декору в цілому.

Декор Індастріал в інтер'єрі ресторану або кафе

При оформленні кафе чи ресторанів дизайнери часто нехтують настінним годинником, як попало. Голі стіни без декору створюють відчуття незавершеності, недбалості і нешанобливого ставлення до гостей. Присутність великої кількості картин або дрібних елементів декору сприяють формуванню атмосфери хаосу і безладу.

Розмістивши на стіні годинник в стилі Лофт, ви зможете домогтися стилістичної завершеності простору і не перенаситити його несмачними дрібницями. Ви можете купити декор в стилі Лофт з дерева або металу - обидва варіанти доповнять інтер'єр і стануть вишуканою родзинкою вашого закладу.

Компанія «Холодна кування» надає своїм клієнтам широкий асортимент стилістичних рішень в декорі для різних потреб. Ви можете купити настінні годинники Лофт для офісу, будинку або ресторану. Якість виробів виробника радує множинних клієнтів, які залишають захоплені відгуки про компанію. Майстри «Холодна кування» створюють унікальні і єдині в своєму роді вироби, здатні прикрасити своєю шляхетністю і вишуканістю будь-який простір.

Цінова політика компанії спрямована на потреби кожного окремого клієнта. Будь-який бюджет здатний дозволити купити декор Лофт оптом чи вроздріб.

Декор Loft Indastrial

Minimal Price: грн.-