+38(050)-33-33-859

Опори Меблів LOFT-kovkacom™

14 шт.

 • Опора модульна №7 універсальна

  286,00 грн.
  Розміри: висота - 70 см, ширина - 20 см, глибина - 20 см. Ціна за 1 оп...
 • Опора Для стола №6

  555,00 грн.
  Размеры: высота - 70 см, ширина вверху 60 см, ширина внизу 60 см, глу...
 • Опора Для стола №4

  383,00 грн.
  Размеры: высота - 70 см, ширина вверху 60 см, ширина внизу 36 см, глу...
 • Опора модульная №5 универсальная

  264,00 грн.
  Размеры: высота - 70 см, ширина - 25 см, глубина - 25 см. Цена за 1 оп...
 • Опора Для стола №2

  447,00 грн.
  азмеры: высота - 70 см, ширина вверху 58 см, ширина внизу 36 см, глуб...
 • Опора модульная №3 универсальная

  323,00 грн.
  Размеры: высота - 70 см, ширина - 15 см, глубина - 15 см. Цена за 1 оп...
 • Опора модульная №1 универсальная

  205,00 грн.
  Размеры: высота - 45 см, ширина - 15 см, глубина - 15 см. Цена за 1 оп...
 • Опора модульна №8 універсальна

  269,00 грн.
  Розміри: висота - 70 см, ширина - 9,5 см, глибина - 9,5 см. Ціна за 1 ...
 • Опора Для стола №5

  415,00 грн.
  Размеры: высота - 70 см, ширина вверху 60 см, ширина внизу 50 см, глу...
 • Опора модульна №6 універсальна

  212,00 грн.
  Розміри: висота - 50 см, ширина - 20 см, глибина - 20 см. Ціна за 1 оп...
 • Опора Для стола №3

  602,00 грн.
  Опора Для стола №3. Размеры: высота - 70 см, ширина вверху 70 см, шири...
 • Опора модульная №4 универсальная

  209,00 грн.
  Размеры: высота - 45 см, ширина - 25 см, глубина - 25 см. Цена за 1 оп...
 • Опора Для стола №1

  595,00 грн.
  Размеры: высота - 70 см, ширина вверху 60 см, ширина внизу 38см, глуб...
 • Опора модульная №2 универсальная

  168,00 грн.
  Размеры: высота - 45 см, ширина - 9,5 см, глубина - 9,5 см. Цена за 1 ...

14 шт.

Меблі «Індастріал» часом просто вражають своєю різноманітністю і багатогранністю форм. Конфігурації цих предметів меблів можуть приймати найнеймовірніші форми. Одне залишається незмінним - довговічність і унікальність таких меблів.

Стиль «Лофт» - це свобода думки, відкритий простір для свіжих ідей і починань. Деякі господарі квартир або будинків вдаються до допомоги професійних дизайнерів інтер'єрів для створення комфортного і стилістично наповненого приміщення. Інші ж вважають за краще втілити в житловому просторі свої, часом божевільні, ідеї і мрії. І той, і інший підхід має місце. Тільки при самостійному оформленні приміщення в стилі «Лофт» важливо врахувати кілька надзвичайно важливих моментів.

Загальна ідея в самостійному виконанні

Якщо ви зважилися на облаштування квартири в стилі «Лофт», то краще за все спочатку накидати на папері або в спеціальній програмі на комп'ютері приблизний план розташування меблів і аксесуарів. Важливо вказати розміри меблів, щоб не потрапити в халепу з організацією простору.

Якщо вас цілком влаштовують старі меблі, і ви не хотіли б від них позбавлятися, то вам достатньо трохи попрацювати над їх перетворенням. Наприклад, у вас на кухні стоїть добротний стіл, який шкода викидати. Вам достатньо лише покрити стільницю фарбою в тон приміщенню і купити опори для столів «Лофт». Такий хитрий хід помітно заощадить кошти на ремонт і спростить ваше завдання.

Якщо в квартирі є великогабаритні шафи або дивани, то їх можна розібрати на окремі полки, а краще - продати. У приміщенні «Лофт» громіздкі меблі абсолютно не потрібні.

Оформлення і кольорова гамма

Стиль «Лофт» в інтер'єрі припускає використання приглушених пастельних кольорів. Цей напрямок дизайну інтер'єрів не сприймає яскравих, соковитих, кричущих кольорових рішень. Кольорова гамма «Лофт» знаходиться в діапазоні від світло-бежевого до глиняно-коричневого. Чорний колір теж може застосовуватися, але при самостійному оформленні приміщень його краще уникати. Чорний колір здатний візуально зменшувати простір, робити його більш похмурим, грубим і видавати всі огріхи у фарбуванні.

Важливу роль відіграє колір меблів в приміщенні. Дуже виграшно виглядають меблі, що виконані з металу і дерева. У вітальні можна встановити барний столик невеликого розміру, в кухні - великий кухонний стіл, в спальні - тумбу «Лофт» з дерева. Якщо є бажання і час, то стільниці для столів можна створити самостійно. Достатньо лише купити ніжки під «Лофт» і фарби, які якісно лягають на основу з дерева. Такі меблі стануть родзинкою вашого інтер'єру. Не варто забувати, що другого такого столу в світі не знайдеш. Цей хід дозволить підкреслити унікальність вашого інтер'єру.

Створення столів «Лофт» своїми руками

При створенні столу слід пам'ятати, що дерев'яні ніжки для такого предмету меблів підходять погано. По-перше, їх складно чітко і рівно закріпити на саморобній поверхні. По-друге, вони недовговічні і можуть пошкодити покриття підлоги. Краще купити опори для столів «Лофт» вже готові. Вони відрегульовані по висоті, створені з металу (що в рази підвищує їх довговічність) і оброблені спеціальною порошковою фарбою. У домашніх умовах так обробити метал не вийде. Порошкова фарба повністю безпечна для здоров'я і вберігає метал від корозії.

Максимально видовищним і цікавим є створення стільниць за допомогою епоксидної смоли. Цей метод не дуже витратний, але результат просто вражає уяву. Епоксидна смола створює ефект кристалізації поверхонь, має прозору структуру і в кінцевому підсумку забезпечує підвищену міцність поверхні і стійкість до механічних пошкоджень.

Для створення такої стільниці знадобиться дерев'яна основа (або кілька широких дощок з вираженою структурою), фарба і епоксидна смола. Поверхня дерева може бути не ідеально гладкою, головне, щоб не було занадто виступаючих частин. Дерево обробляється від пилу і залишків стружки, забарвлюється (якщо є бажання) і заливається товстим шаром епоксидної смоли. Далі стільниці потрібно як слід просохнути, щоб смола затверділа. Після всіх маніпуляцій залишається лише купити ніжки під «Лофт» і з'єднати ці деталі столу воєдино. Ваші унікальні меблі «Лофт» готові!

Нехитрим способом можна створити і барний столик. Для цього потрібно всього лише випиляти дерев'яну стільницю невеликого розміру, покрити її лаком або фарбою і встановити опори для столів «Лофт».

З вішалками, табуретами або полками справи йдуть інакше. Їх набагато складніше зробити своїми руками, тому краще купити готові меблі «Лофт». А ось зі столами ви можете впоратися самі і заощадити сімейний бюджет.

Опори Меблів LOFT
Мінімальна ціна від: грн.168.00
Опори Меблів LOFT

Minimal Price: грн.168,00