+38(050)-33-33-859

Столи барні-kovkacom™

Товари, що відповідають вибру відсутні.

Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.
Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.

Стиль «Лофт» в облаштуванні кухонного простору користується особливою популярністю серед дизайнерів інтер'єрів. Кухня «Лофт» відрізняється своєю цікавою фактурою на стінах і функціональністю меблів.

Меблі «Лофт» для кухонь та віталень пропонують величезний асортимент найрізноманітніших форм і текстур. Барний столик - один з напрямків.

Меблі для бару можуть стати центральною фігурою кухні. Найчастіше дизайнери роблять основний акцент в оформленні простору кухні саме на барну стійку.

Якщо раніше барний стіл асоціювався з легкими перекусами і коктейлями, то сучасний стиль «Індастріал» передбачає використання його в якості основного елемента функціонального простору.

Барні столи можуть бути різних конфігурацій і форм. Одне залишається незмінним - вони відмінно вписуються в малу квадратуру і займають мінімум місця.

Деякі господарі квартир вважають, що на барному столику занадто мало місця для комфортного прийому їжі або чаювання. Це не більше, ніж міф.

Громіздкі столи на півкімнати вже давно вийшли з інтер'єрної моди і не користуються особливим попитом. І справа тут не тільки в їх зовнішньому вигляді і габаритах. Великий стіл забирає більшу частину простору, ріже стилістику приміщення і не виправдовує своєю функціональністю наданої йому квадратури.

Барний стіл як елемент зонування

Зонування кімнати увійшло в лексикон дизайнерів інтер'єрів не так давно, але вже міцно в ньому закріпилося. Розділити простір кімнати на окремі функціональні зони можна не тільки шляхом перепланувань або зведення нових стін. Це можна зробити із застосуванням різних кольорових рішень, з використанням оригінальних фактур або меблів.

Барний столик - максимально доречний предмет меблів, який допоможе розділити зону приготування і зону їдальні. Якщо навіть у вас маленька кухня - не біда. Барний стіл займає зовсім мало місця, але при цьому створює в кімнаті відчуття структурованості простору.

Установка барної стійки, яка кріпиться до стіни, не завжди є доречною і виправданою, як в маленькій квартирі, так і в просторій. Витонченими і малогабаритними такі меблі не назвеш. Та й від традиційного столу вони відрізняються лише наявністю підвісів для келихів над головою.

Зараз на піку популярності інтер'єрної моди знаходяться невеликі столики, які стоять відокремлено. Найчастіше вони мають круглу стільницю на вишуканих металевих ніжках.

Такий формат столу універсальний. Ви можете його встановити в будь-якій частині кімнати, і він туди ідеально впишеться.

Проводити прибирання кухні з меблями «Лофт» - одне задоволення. Навіть тендітна жінка здатна без особливих зусиль пересунути на інше місце барний столик і табурети, щоб зробити все клінінгові маніпуляції.

Як вибрати барний столик?

При виборі даного предмету меблів варто звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд, але і на безпеку.

1. Фарбування. Якщо ви віддаєте перевагу барному столику на металічних опорах, то необхідно обов'язково упевнитися, що фарбування поверхні проводилося безпечною і перевіреною фарбувальною сумішшю. Найкращим варіантом буде столик, опора якого оброблена спеціальною порошковою фарбою. Таке фарбування абсолютно не несе ніякої небезпеки для здоров'я і довго тримає опору в належному вигляді, не даючи корозії його порушити.

2. Стійкість. Моделей барних столів існує безліч. Але якщо у вас є діти, то краще за все особливу увагу приділити питанням стійкості цього предмета меблів. Максимально безпечним буде варіант, ніжки якого широко розведені на поверхні підлоги. Ніжка столу може бути вузькою і витонченою біля стільниці, але обов'язково вона повинна розходитися на 3-4 стійкі ніжки біля підніжжя. Це дозволяє столику витримувати натиск і поштовхи різної сили.

3. Матеріали. Найбільш актуальні зараз моделі барних столиків, в яких стільниці виконані з натурального дерева, а ніжки - з металу. Як правило, дерев'яна поверхня покривається безпечним для здоров'я лаком. Фактура дерева залишається незмінною і це додає особливого шарму таким меблям. По довговічності такі столи перевершують пластикові на багато років. Якщо купити барний столик з дерева і металу, то він послужить вам добру службу, і дуже довго буде радувати вас і ваших близьких.

Барний стіл: родзинка чи пихатість?

Барні меблі давно вже не дивина. Якщо пару десятків років назад подібні предмети меблів сприймалися як примха, то тепер їх установка цілком виправдана зручністю і практичністю.

Застосування стилю «Лофт» разом з відповідними меблями в дизайні інтер'єру квартири дозволяє звільнити величезний простір для вільного пересування, нових ідей і відкриттів.

Не варто застосовувати велику кількість інтер'єрних аксесуарів. Барний столик здатний стати родзинкою вашої квартири. Якщо купити барні меблі з природних матеріалів, наприклад дерева, то такий дизайн приміщення нікого не залишить байдужим. А вам принесе відчуття єднання з природою, комфорт і натхнення!

 

Столи барні

Minimal Price: грн.-