+38(050)-33-33-859

Стільці F-kovkacom™

Товари, що відповідають вибру відсутні.

Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.
Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.

Модні віяння в дизайні інтер'єрів змінюються з року в рік. Одне залишається незмінним - високі вимоги до комфорту і функціональності. Який сенс від екстравагантного інтер'єру, якщо вам нікуди скласти повсякденні речі і побутові дрібниці? Стиль «Лофт» об'єднав в собі вишуканість і певну грубість форм, створив вдалий тандем комфорту з відкритим простором.

Якщо ви бажаєте отримати максимально функціональне приміщення і при цьому не обтяжувати себе і не обмежувати комфорт близьких, то стиль «Лофт» вам в цьому допоможе. Меблі «Лофт» або «Індастріал» зараз існують у великій різноманітності форм і концепцій завдяки популярності цього інтер'єрного стилю.

Табурети «Лофт» займають в цьому різноманітті предметів меблів окреме місце. Стільці і табурети «Індастріал» відрізняються своєю легкістю і простотою в оформленні, але при цьому здійснюють досить широкий функціональний ряд. Крім того, що такий предмет меблів прикрашає інтер'єр і не створює зайвих незручностей з прибиранням, він ще й позитивно впливає на поставу і самопочуття мешканців будинку.

Особливу увагу слід приділити табуретам, конструкція яких складається з металу і фанери. Ці компоненти в стилі «Лофт» об'єднуються часто і в інших предметах меблів. Металева конструкція надає стільцям міцності і витонченості, а сидіння з фанери забезпечує комфортне розташування за столом і довговічність використання.

Якщо у вашому будинку є діти, то купити табурети «Лофт» буде дуже доречно. Каркас такого предмету меблів робить його максимально стійким за рахунок розведених широко ніжок. Фанерна складова зменшує вагу стільця, що надзвичайно підвищує його показники безпеки і знижує травматичність.

Табурети «Лофт» з металу і фанери обробляються спеціальною порошковою фарбою. Від звичайного фарбування такий вид обробки поверхонь відрізняється особливою стійкістю. При цьому порошкова фарба не несе абсолютного ніякої шкоди здоров'ю людини. Якщо в будинку є алергік, то краще за все віддати перевагу саме меблям, покритим порошковою фарбою. На інші лакофарбові суміші може з'являтися алергічна реакція.

Стільці і табурети «Лофт» нерідко мають можливість регулювання висоти сидіння. Такий варіант меблів забезпечує пристойну економію коштів. Вам не потрібно підбирати стільці під зріст ваших домочадців. Кожен може відрегулювати висоту стільця для себе особисто. Коли в будинку є діти, то вибір таких меблів найбільш доречний. Стільці «Лофт» відрізняються високою довговічністю. Зріст дітей з роками буде змінюватися, а улюблений стілець залишиться, як і раніше, затребуваним. Достатньо буде лише налаштувати висоту.

Варто зазначити, що сидіння з фанери при правильній обробці нічим не поступається за якістю сидінням з натурального дерева. Особливе лакове покриття не дає фанері згодом кришиться і розсипатися, як це відбувається зі звичними меблями з фанери. Крім того, спеціальна обробка гарантує, що фанера навіть у вологому приміщенні не розбухне і не буде вбирати вологу.

Табурети «Лофт» з металу і фанери здатні витримати досить солідну вагу. Якщо навіть з часом сидіння вам набридне або ви вирішите змінити інтер'єр і колір стільця не буде вписуватися в загальну кольорову гамму, то вихід буде максимально простим - змінити сидіння на нове. Металевий каркас стільця здатний прослужити не одне десятиліття, а сидіння можна змінювати за бажанням. Це значно заощадить кошти на покупку нових меблів.

Стільці «Лофт» поза квартирою

Табурети і стільці «Лофт» можуть з максимальною зручністю використовуватися на кухнях, у вітальнях, на балконах. Але чи є життя у цього предмета меблів за межами міської квартири? Безумовно!

Табурети «Лофт» стануть прекрасним рішенням, якщо ви вирішили обладнати кафе або бар. Регульована висота стільця в цій справі дуже стане в нагоді. Кожен відвідувач може відрегулювати табурет під свій зріст і насолоджуватися чашкою кави або улюбленим коктейлем в комфортних умовах.

Використання стільців «Лофт» в кафе і барах виправдано ще й з економічної точки зору. Не змінюючи квадратури приміщення можна легко збільшити число посадочних місць в кілька разів. Досить встановити містку барну стійку і доповнити її табуретами «Лофт». Відвідувачів побільшає, виручка зросте, а витрати на таке облаштування будуть мінімальними. До того ж, не потрібно буде витрачати кошти на покупку додаткових столів, що значно скоротить кошторис.

Табурети і стільці «Лофт» прекрасно впишуться в інтер'єр заміського будинку, тераси або альтанки. Завдяки спеціальному порошковому покриттю такі меблі мають підвищені показники атмосферної стійкості, тобто їх можна використовувати на вулиці. Залишати стільці мокнути під дощем, звичайно, не варто, але ось обставити ними криту альтанку можна без проблем.

Стільці «Лофт» мають невеликі габарити і порівняно малу вагу. Занести такі меблі в будинок в негоду або міжсезоння куди простіше, ніж громіздкі лавки.

Деякі господарі заміських будинків обставляють альтанки або тераси пластиковими меблями. Це не найкраще рішення. По-перше, пластикові стільці і столи служать від сили пару років. По-друге, вони не здатні надійно утримати вагу середнього чоловіка. Якщо такий стілець під вами зламається, то є можливість отримати порізи гострим пластиком. Та й виглядають такі меблі дуже дешево і непрезентабельно.

Меблі «Індастріал» для заміських будинків максимально доречні. Вони прослужать не один рік, витримують досить велику вагу, не вимагають особливого догляду і виглядають дуже гідно.

Стільці F

Minimal Price: грн.-