+38(050)-33-33-859

Люстра Світильники Лофт - Kovkacom™

Добрый день! Извините, раздел находиться в стадии заполнения.

У будь-якому інтер`єрному стилі освітленню відводиться одна з головних ролей. Вся справа у візуальному сприйнятті різних за освітленістю приміщень. Якщо світлові акценти розставлені неправильно, то кімната буде здаватися незатишною, похмурою або дуже маленькою.

Стиль «Лофт» передбачає наявність в кімнаті великої кількості вільного простору. Відповідно, освітлення необхідно для цієї мети підбирати максимально ретельно.

Світильники «Лофт» неможливо сплутати з освітлювальними приладами іншої стилістичної спрямованості в дизайні приміщень. Такі світильники виділяються наявністю чіткої геометрії форм і мінімалістичним оформленням. Світильники «Лофт» створюють максимум світла в кімнаті, але при цьому ще й привносять смислову складову в загальну обстановку.

Якщо традиційні люстри зі скла та інших альтернативних матеріалів в більшості своїй поглинають частину світла, що йде від лампочки, то світильники «Лофт» діють іншим чином. Освітлювальні прилади в стилі «Лофт» лише розділяють світло, надають йому пікантних затемнень і структурують в просторі. Вони жодним чином його не заломлюють і не поглинають. В кінцевому підсумку від світильників «Лофт» ви отримуєте більше світла.

Дизайнери давно підмітили, що наявність в кімнаті правильного освітлення у великій кількості робить приміщення візуально більше. За допомогою правильно підібраних світильників ви легко можете збільшити квадратуру приміщення в кілька разів, принаймні, візуально.

Правильне світло в кімнаті здатне приховати огріхи ремонту, нерівності стін і покриттів та акцентувати увагу на вдалих аксесуарах або текстурах.

Не варто забувати, що окремі кімнати вимагають різного рівня освітлення. Саме тому освітлювальні прилади в стилі «Лофт» слід підбирати за їх прямим призначенням.

Меблі «Лофт» не мають абсолютно ніяких обмежень в плані розстановки по кімнатах. Ви можете застосовувати меблі «Індастріал» в будь-якому куточку вашої квартири. Вони будуть доречні і зручні всюди.

Що ж стосується світильників «Лофт», то тут потрібна велика розбірливість і грамотність. Є кімнати, які вимагають максимальної кількості світла: кухня, зал і вітальня. Інші ж приміщення будуть більш комфортними з помірним освітленням - це ванна або передпокій. Існує і третій тип освітлення - змішаний. Він передбачає установку і активного освітлення, і помірного. Це різні функції, тому купити світильники «Лофт» теж слід різні. Найбільш вимогливими кімнатами в плані освітлення і його режимів є спальня і робочий кабінет.

Люстри «Лофт» для залу і вітальні

Чим більша функціональність відводиться приміщенню, тим інтенсивніше освітлення йому потрібно. Для залу і вітальні найбільш підходящим варіантом буде люстра.

Люстри «Лофт» мають різні габарити, але об'єднує їх одне - велика кількість світла. Як правило, зал і вітальня є в квартирі найбільшими кімнатами. Якщо поставити торшер в такому приміщенні, то воно стане більше схожим на підвальний закуток, ніж на повноцінну кімнату для прийому гостей або сімейного проведення часу.

Світильники «Лофт» відрізняються своєю багатогранністю і лаконічністю форм. Ви можете купити люстру «Лофт», що складається з окремих компонентів, які розміщуються на різній висоті. Такий прийом дозволить вам створити багаторівневе освітлення і зробити акцент на кількості вільного простору в кімнаті. Такий варіант установки світильників «Лофт» створює відчуття свіжості і свободи в приміщенні, візуально розширює стіни і піднімає стелі.

Бра «Лофт» для ванної або передпокою

Для кімнат, де інтенсивне освітлення не потрібне, відмінно підійде бра. Цей вид освітлювальних приладів кріпиться на стіни. Кількість бра в залежності від квадратури приміщення може змінюватися в довільному порядку. Головне правило - не перестаратися.

Якщо встановити правильну кількість бра в стилі «Лофт», то ви отримаєте помірно приглушене освітлення, що створює відчуття тепла і комфорту. Ванна і передпокій цього вимагають найбільше.

У ванній потрібно встановлювати додаткове освітлювальне обладнання, якщо передбачається використання цієї кімнати для зберігання або використання косметичних засобів. Нанесення косметики вимагає максимально яскравого світла, найбільш наближеного до денного. Відмінним виходом буде установка одиночних дрібних світильників прямо на дзеркало. Бажано, щоб включалися вони окремо від основного освітлення кімнати. Так ви отримаєте приглушене не дратуюче світло для повсякденних справ у ванній, і яскраве денне світло для особливих випадків або виходу в товариство.

Не варто забувати, що ванна кімната - це зона відпочинку, релаксу. Не дуже-то можливо розслабитися в гарячій ванні з піною, коли по очах б'є яскраве світло. Парочка бра «Лофт» зроблять це приміщення в міру освітленим і комфортним.

Торшери «Лофт» в спальні або робочому кабінеті

Установка в спальні приглушеного світла - не дуже хороша ідея. Нерідко спальня грає роль гардеробної кімнати - тут зберігаються речі і створюється модний образ перед виходом на вулицю. Відсутність яскравого світла може привести до конфузів. При помірному освітленні ви можете не помітити пляму на одязі або ідеально підібрати кольорову гамму образу. Якщо ж встановити в спальні яскраве освітлення, то воно буде дратувати у вечірній час, коли організм готується до сну. Найкращим варіантом буде установка люстри «Лофт» спільно з торшером «Лофт». Люстра дозволить здійснювати модні примірки, а торшер «Лофт» у вечірній час дасть можливість почитати улюблену книгу, лежачи в ліжку.

Те ж саме стосується і робочого кабінету: люстра - для роботи з документами і прийому відвідувачів, торшер «Лофт» для читання і роздумів про прийдешні справи.

Поставте правильне світло і ваше життя засяє новими фарбами!

Люстра Світильники Лофт

Minimal Price: грн.-