+38(050)-33-33-859

Вішалки - Kovkacom™

Товари, що відповідають вибру відсутні.

Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.
Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.

Коли заходить мова про зміну інтер'єру, багато господарів квартир намагаються надолужити відсутність хорошого ремонту в минулому химерністю і надмірним тематичним навантаженням дизайну. Такий підхід здатний сильно розчарувати і не виправдати очікування. Ліпнина на стінах і кислотно-яскраві тони інтер'єру не допоможуть створити комфортний простір для життя і відпочинку.

Стиль «Лофт» виглядає дуже еклектично і просто. Через це багато хто не приділяю йому належної уваги серед інших стилістичних напрямків дизайну приміщень. І дарма! Стиль «Індастріал» під своєю лаконічністю приховує всю повноту свободи думок і відсутності рамок. Така обстановка налаштовує на хвилю умиротворення, внутрішнього спокою і безтурботності.

У стилі «Лофт» важливу роль відіграє грамотне розташування речей. Основне завдання - не перенаситити приміщення аксесуарами і предметами меблів, але зберегти високу функціональність. Меблі «Лофт» займають окреме місце в облаштуванні квартир в стилі «Індастріал». Такі предмети меблів здатні вмістити в себе дуже багато речей, створити відчуття злагодженості і порядку, забезпечити оптимальні умови для зберігання.

Приміщення, в якому все лежить на своїх місцях і не створює хаосу і безладу навіть у повсякденній метушні, претендує на звання максимально ефективного і комфортного простору. Ви можете для цієї мети сміливо використовувати вішалки «Лофт». Даний предмет меблів відрізняється особливою простотою і лаконічністю форм, але надзвичайно багатим функціоналом.

Вішалки «Лофт» виділяються, в першу чергу, своєю мобільністю. Якщо ви встановили в кімнаті шафу-купе, то у вас немає ніяких шансів змінити обстановку за велінням настрою. Як мінімум, доведеться викликати бригаду вантажників, щоб зрушити велетенську шафу з місця. Як максимум - робити перепланування кімнати для зміни його місця розташування.

З вішалками «Лофт» таких проблем не виникає. По мірі необхідності ви можете встановлювати мобільний предмет меблів у будь-якій кімнаті без сторонньої допомоги. А якщо вішалка оснащена коліщатками, то це ще більше спрощує завдання.

Вішалки «Лофт» дуже прості і невибагливі в догляді. Вони більш гігієнічні, ніж традиційні шафи. Якщо в звичній шафі ми наводимо порядок найчастіше в міжсезоння, то вішалка «Лофт» дозволяє наводити марафет хоч кожен день. Вішалки не мають потайних кутів, в яких накопичується пил і бруд. Ваші речі будуть завжди свіжими і охайними.

Вішалки «Лофт» великого розміру дозволяють розвішувати на них верхній одяг. Таке розміщення гардеробу виключає появу молі, що надзвичайно важливо, якщо в квартирі зберігається хутро або одяг з натуральних тканин.

У звичайній шафі нерідко з'являється цвіль і грибок. Ви можете навіть не підозрювати про їхню наявність. Як правило, ці неприємні «сусіди» розташовуються в потаємних куточках. Як результат - одяг має затхлий запах, спори цвілі контактують з вашою шкірою, і вся сім'я дихає ними. Підсумок такого «сусідства» може починатися від скромних подразнень на шкірі до астми та бронхіту.

Вішалки «Лофт» в цьому питанні максимально безпечні. Повітря між предметами одягу циркулює вільно через відсутність перегородок і дверей. Одяг завжди сухий, має приємний аромат. Такі вішалки не тільки привертають увагу до інтер'єру, але й виступають гарантією вашої безпеки.

Вішалки «Лофт» в дизайні передпокою

Яким би екстравагантним не був ваш інтер'єр, але вішалки в передпокої повинні бути обов'язково. Деякі господарі квартир встановлюють в цій кімнаті шафи і це дуже нерозумно. Уявіть, ви прийшли з вулиці, де злегка накрапав дощ. Куртку або плащ помістили в шафу. Залишки вологи не можуть висохнути в закритому просторі, і ви своїми ж руками створюєте сприятливе середовище для розмноження цвілі. Та й запах вогкості в'їдається в верхній одяг настільки сильно, що його вивести не допоможе навіть хімчистка.

Уникнути цих неприємностей допоможуть меблі «Індастріал». Достатньо лише купити вішалку «Лофт» і розвісити на ній верхній одяг. Ваші речі в опалювальному приміщенні висохнуть за дві секунди і ні про яку вогкість не йтиметься.

Можна також розташувати на одній зі стін компактну вішалку «Лофт» і використовувати її для розміщення ключів, парасольок і інших дрібних деталей гардеробу.

Вішалка «Індастріал» в спальні

Останнім часом тенденція замінювати білизняну шафу в спальні практичною вішалкою «Лофт» набирає обертів. Такий хід дозволяє значно звільнити простір в кімнаті і при цьому забезпечити місце для вашого гардеробу.

Вішалка «Лофт» дозволяє розвісити одяг по сезонам і кольорам. Це надасть кімнаті додаткового шарму і структурує ваш гардероб. Створити модний образ відповідно до вашого настрою тепер не складе труднощів. Всі речі будуть розташовані у полі вашого зору.

На нижній полиці вішалки «Лофт» можна акуратно зберігати сезонне взуття. Якщо скласти взуття в тісну звичну полку, то халяви чобіт можуть деформуватися, а туфлі втратять форму і презентабельний вигляд. Якщо ж взуття грамотно розставити на нижній полиці вішалки «Лофт», то воно збереже свій первозданний вигляд і порадує вас ще не один сезон.

Вішалки «Індастріал» дуже універсальні. Їх можна гармонійно вписати в інтер'єр ванної кімнати, офісу, кафе, студії. Такий предмет меблів не створює додаткового тематичного навантаження в інтер'єрі, але при цьому абсолютно чітко виконує свої функції.

Вішалки

Minimal Price: грн.-