+38(050)-33-33-859

Вішалки-kovkacom™

10 шт.

 • Вешалка Трелис №11

  1220,00 грн.
  Вешалка Трелис №11 Размеры: Высота - 190 см, Ширина - от 50 см до 13...
 • Вешалка Трелис №8

  1114,00 грн.
  Вешалка Трелис №8 Размеры: Высота - 180 см, Ширина - от 50 см до 130...
 • Вешалка Лофт №9

  7490,00 грн.
  Вешалка Лофт №9 Размеры Высота - 200 см, Ширина - 100 см Глубина -...
 • Вешалка Лофт №5

  4490,00 грн.
  Вешалка Лофт №5 Размеры Высота - 200 см, Ширина - 90 см Глубина - ...
 • Вешалка Лофт №14

  8700,00 грн.
  Вешалка Лофт №14 Размеры: Высота - 180 см, Ширина - 100 см, Глубин...
 • Вешалка Трелис №9

  1892,00 грн.
  Вешалка Трелис №9 Размеры: Высота - 190 см, Ширина - от 50 см до 130...
 • Вешалка Лофт №13

  8950,00 грн.
  Вешалка Лофт №13 Размеры: Высота - 205 см, Ширина - 80 см Глубина ...
 • Вешалка Лофт №6

  9700,00 грн.
  Вешалка Лофт №6 Размеры Высота - 200 см, Ширина - 100 см Глубина -...
 • Вешалка Лофт №3

  3900,00 грн.
  Вешалка Лофт №3 Размеры: Высота - 200 см, Ширина - 100 см Глубина ...
 • Вешалка Трелис №10

  1470,00 грн.
  Вешалка Трелис №10 Размеры: Высота - 190 см, Ширина - от 50 см до 13...

10 шт.

Коли заходить мова про зміну інтер'єру, багато господарів квартир намагаються надолужити відсутність хорошого ремонту в минулому химерністю і надмірним тематичним навантаженням дизайну. Такий підхід здатний сильно розчарувати і не виправдати очікування. Ліпнина на стінах і кислотно-яскраві тони інтер'єру не допоможуть створити комфортний простір для життя і відпочинку.

Стиль «Лофт» виглядає дуже еклектично і просто. Через це багато хто не приділяю йому належної уваги серед інших стилістичних напрямків дизайну приміщень. І дарма! Стиль «Індастріал» під своєю лаконічністю приховує всю повноту свободи думок і відсутності рамок. Така обстановка налаштовує на хвилю умиротворення, внутрішнього спокою і безтурботності.

У стилі «Лофт» важливу роль відіграє грамотне розташування речей. Основне завдання - не перенаситити приміщення аксесуарами і предметами меблів, але зберегти високу функціональність. Меблі «Лофт» займають окреме місце в облаштуванні квартир в стилі «Індастріал». Такі предмети меблів здатні вмістити в себе дуже багато речей, створити відчуття злагодженості і порядку, забезпечити оптимальні умови для зберігання.

Приміщення, в якому все лежить на своїх місцях і не створює хаосу і безладу навіть у повсякденній метушні, претендує на звання максимально ефективного і комфортного простору. Ви можете для цієї мети сміливо використовувати вішалки «Лофт». Даний предмет меблів відрізняється особливою простотою і лаконічністю форм, але надзвичайно багатим функціоналом.

Вішалки «Лофт» виділяються, в першу чергу, своєю мобільністю. Якщо ви встановили в кімнаті шафу-купе, то у вас немає ніяких шансів змінити обстановку за велінням настрою. Як мінімум, доведеться викликати бригаду вантажників, щоб зрушити велетенську шафу з місця. Як максимум - робити перепланування кімнати для зміни його місця розташування.

З вішалками «Лофт» таких проблем не виникає. По мірі необхідності ви можете встановлювати мобільний предмет меблів у будь-якій кімнаті без сторонньої допомоги. А якщо вішалка оснащена коліщатками, то це ще більше спрощує завдання.

Вішалки «Лофт» дуже прості і невибагливі в догляді. Вони більш гігієнічні, ніж традиційні шафи. Якщо в звичній шафі ми наводимо порядок найчастіше в міжсезоння, то вішалка «Лофт» дозволяє наводити марафет хоч кожен день. Вішалки не мають потайних кутів, в яких накопичується пил і бруд. Ваші речі будуть завжди свіжими і охайними.

Вішалки «Лофт» великого розміру дозволяють розвішувати на них верхній одяг. Таке розміщення гардеробу виключає появу молі, що надзвичайно важливо, якщо в квартирі зберігається хутро або одяг з натуральних тканин.

У звичайній шафі нерідко з'являється цвіль і грибок. Ви можете навіть не підозрювати про їхню наявність. Як правило, ці неприємні «сусіди» розташовуються в потаємних куточках. Як результат - одяг має затхлий запах, спори цвілі контактують з вашою шкірою, і вся сім'я дихає ними. Підсумок такого «сусідства» може починатися від скромних подразнень на шкірі до астми та бронхіту.

Вішалки «Лофт» в цьому питанні максимально безпечні. Повітря між предметами одягу циркулює вільно через відсутність перегородок і дверей. Одяг завжди сухий, має приємний аромат. Такі вішалки не тільки привертають увагу до інтер'єру, але й виступають гарантією вашої безпеки.

Вішалки «Лофт» в дизайні передпокою

Яким би екстравагантним не був ваш інтер'єр, але вішалки в передпокої повинні бути обов'язково. Деякі господарі квартир встановлюють в цій кімнаті шафи і це дуже нерозумно. Уявіть, ви прийшли з вулиці, де злегка накрапав дощ. Куртку або плащ помістили в шафу. Залишки вологи не можуть висохнути в закритому просторі, і ви своїми ж руками створюєте сприятливе середовище для розмноження цвілі. Та й запах вогкості в'їдається в верхній одяг настільки сильно, що його вивести не допоможе навіть хімчистка.

Уникнути цих неприємностей допоможуть меблі «Індастріал». Достатньо лише купити вішалку «Лофт» і розвісити на ній верхній одяг. Ваші речі в опалювальному приміщенні висохнуть за дві секунди і ні про яку вогкість не йтиметься.

Можна також розташувати на одній зі стін компактну вішалку «Лофт» і використовувати її для розміщення ключів, парасольок і інших дрібних деталей гардеробу.

Вішалка «Індастріал» в спальні

Останнім часом тенденція замінювати білизняну шафу в спальні практичною вішалкою «Лофт» набирає обертів. Такий хід дозволяє значно звільнити простір в кімнаті і при цьому забезпечити місце для вашого гардеробу.

Вішалка «Лофт» дозволяє розвісити одяг по сезонам і кольорам. Це надасть кімнаті додаткового шарму і структурує ваш гардероб. Створити модний образ відповідно до вашого настрою тепер не складе труднощів. Всі речі будуть розташовані у полі вашого зору.

На нижній полиці вішалки «Лофт» можна акуратно зберігати сезонне взуття. Якщо скласти взуття в тісну звичну полку, то халяви чобіт можуть деформуватися, а туфлі втратять форму і презентабельний вигляд. Якщо ж взуття грамотно розставити на нижній полиці вішалки «Лофт», то воно збереже свій первозданний вигляд і порадує вас ще не один сезон.

Вішалки «Індастріал» дуже універсальні. Їх можна гармонійно вписати в інтер'єр ванної кімнати, офісу, кафе, студії. Такий предмет меблів не створює додаткового тематичного навантаження в інтер'єрі, але при цьому абсолютно чітко виконує свої функції.

Вішалки
Мінімальна ціна від: грн.1,114.00
Вішалки

Minimal Price: грн.1114,00