+38(050)-33-33-859

Дзеркало Лофт-kovkacom™

Товари, що відповідають вибру відсутні.

Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.
Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.

Дзеркало в інтер'єрі будь-якого будинку або офісу здатне стати родзинкою. Цей предмет інтер'єру кімнати візуально розширює простір, додає приміщенню свіжості і легкості, значно покращує ступінь освітленості при правильному розташуванні поруч з освітлювальними приладами.

Дзеркала в усі часи мали сакральне значення. Нерідко ці предмета сучасного інтер'єру застосовувалися в магічних обрядах і ритуалах в якості порталу між світами. До наших днів дійшло трепетне ставлення до дзеркал і не дарма. Дзеркало дійсно здатне наповнювати простір сильною енергетикою. Вважається, що брати дзеркало в свій будинок з іншої сім'ї, особливо, після смерті когось із родичів - поганий знак. Краще віддати перевагу дзеркала абсолютно новому, з чистої енергетикою. У цьому випадку даний предмет інтер'єру вбере тонкі матерії вашого будинку і буде випромінювати щастя і гармонію навіть у смутні дні.

Інтер'єрна мода дуже лояльно ставиться до дзеркал. Дзеркальні аксесуари можуть бути використані не тільки за прямим призначенням, але і в якості декору або замість картин. Блискуча поверхня привертає в собі увагу і створює атмосферу умиротворення і комфорту.

Правила розміщення дзеркал в будинку

Уникайте переотражения. Якщо розмістити дзеркала навпроти один одного, то вони створять тривимірний коридор, який на людину впливає гнітюче. Маги вірять, що такий коридор здатний витягати з простору життєві сили і енергію. Навпаки дзеркала чудово виглядатиме вишукана картина або рамки з фотографіями.

Виключіть розсіяне світло. Якщо встановити в кімнаті потужні освітлювальні прилади і повісити дзеркала, то світло буде переломлюватися і розсіюватися, створюючи нечіткі обриси предметів або спотворення картинки. Для кімнати, в якій розміщені дзеркала, найкраще вибрати лампи з низькою потужністю. Крім того, можна використовувати дзеркала з матовою або амальгамной поверхнею. Тоді проблем з дефектами освітлення не виникне.

Тандем дзеркала з каміном

Стиль Лофт або Модерн в інтер'єрі заохочує використання камінів, причому, як натуральних, так і штучних. Доповнити зону відпочинку біля каміна дзеркалами - відмінна ідея. Крім того, можна розбавити простір металевими тарілками, розмістивши їх над каміном. Поверхня, що відбиває тарілок доповнить ансамбль з дзеркалом і помітно освіжить і розширить кімнату, надавши їй особливого благородства і вишуканості.

Дзеркала замість картин

Оформлення інтер'єру приміщення - завдання творча, що вимагає наявності особливого естетичного чуття. Сучасна інтер'єрна мода давно відійшла від традиційних картин в громіздких рамах, так як подібний декор дуже ускладнює оформлення кімнат. Застосування картин в традиційному вигляді вже стало інтер'єрних моветоном. Такий варіант декору доречний лише в окремих стилях інтер'єрного мистецтва.

Дзеркала замість картин здатні стати універсальним предметом декору. Головне - правильно їх розмістити. Слід приділити особливу увагу дизайну дзеркал. Якщо ваше приміщення оформлене стилістично максимально просто, без колірних акцентів, то ви можете сміливо розвісити на стіні дзеркала з масивними рамами, можна навіть кованими. Коли інтер'єр оформлений в стилі Лофт, то і дзеркала повинні підтримувати загальну ідею простору.

Компанія «Холодна кування» пропонує велику різноманітність форм дзеркал для оформлення приміщень. Тут і дзеркала в стилі Лофт, і моделі для класичних інтер'єрних стилів. Всі дзеркала виробника виконані за авторськими ескізами майстрами з багаторічним досвідом. Сумніватися в якості виробів компанії не дозволяє їх великий досвід роботи на вітчизняному ринку і позитивна репутація.

Як вибрати дзеркало для певної кімнати?

Перш, ніж купити дзеркало, варто визначитися з його розмірами. Кожна окрема кімната має свої унікальні потреби, відповідно, дзеркало в ній повинно цим вимогам відповідати.

Дзеркало для передпокою краще вибирати велике прямокутної форми. Такий формат дзеркала дозволяє побачити повний образ при виході з будинку. Вам достатньо просто покрутитися перед таким дзеркалом, щоб розгледіти найменші помилки в зовнішньому вигляді і оперативно виправити їх. Дзеркало в прихожей краще повісити на стіну. Це дозволить заощадити простір без втрати функціональності.

Дзеркало для залу або спальні вибирається виключно під потреби. Якщо ваша спальня або зал виконують функцію гардероба, то краще віддати перевагу підлогового дзеркала великого розміру. Дзеркальна поверхня такої площі дозволить побачити всі подробиці образу з різних ракурсів.

Дзеркало для ванної необхідно вибирати середнього розміру. Маленьке дзеркало спричинить за собою ряд незручностей, а велике матиме розлучення і плями від води з крана, так як дзеркала найчастіше розміщують саме над раковиною. Середнього розміру дзеркало виконає всі ваші потреби і не стане займати занадто багато місця.

Якщо вам необхідно дзеркало на кухні, то краще всього вибрати маленьке. Такий аксесуар стане цікавим елементом і додасть простору обсягу. Слід тільки грамотно його розташувати. Так як кухня - це простір з підвищеним рівнем вологості і різкими перепадами температур (під час інтенсивної готування), то дзеркало може запотіти, а то і зовсім тріснути. Додайте дзеркало подалі від плити і вікна, тоді воно буде в належному вигляді завжди.

Дзеркала компанії «Холодна кування» відрізняються надійністю, міцністю і довговічністю. Таке дзеркало прослужить вам багато років, не втрачаючи своїх зовнішніх даних. Каталог виробів компанії представляє увазі клієнтів широкий вибір найрізноманітніших дзеркал для будь-яких потреб. Лояльна цінова політика компанії робить подібну якісну покупку доступною будь-якому бюджету.

Дзеркало Лофт

Minimal Price: грн.-