Тумбочка

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 146

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 146

на сторінці

Тумбочка

Тумбочка – універсальний вид меблів, який доповнює будь-який, як житловий, так і комерційний інтер’єр. Важко собі уявити повноцінний робочий кабінет без портативного, але зручного місця для зберігання речей, а ліжко у спальні без таких меблів з двох боків, щоб було зручно покласти телефон чи окуляри на ніч. Інтернет-магазин пропонує варіанти різного розміру та стилю, але об’єднує їх 2 основні характеристики:

 • висока якість та надійність;
 • доступна цінова політика.

Доволі часто потенційні клієнти приймають рішення купити меблі з ДСП, тому що цей матеріал вважається одним з найбільш практичних: не схильний до вицвітання поверхні, широкий вибір кольорової гами. Окрім доступної вартості, конструкції з дерев’яно-стружкових плит відрізняються невеликою вагою, але при цьому значною витривалістю та функціональністю. Їх легко транспортувати, збирати, а далі абсолютно просто підтримувати чистоту.

Популярні моделі в нашому каталозі

Для усіх клієнтів, хто хоче купити тумбочку, пропонуємо широкий вибір моделей, які одразу підкорюють увагу своєю лаконічністю, або завершеною складністю загальної форми. Так, можете обрати з таких пропозицій:

 • універсальні конструкції, в яких поєднуються відкриті та закриті частини;
 • модульна форма, де є квадратні та прямокутні сегменти відкритого типу;
 • повністю закриті системи з різною кількістю поличок;
 • тумбочки-етажерки.

На ваш вибір представлені стаціонарні конструкції, а також на маленьких коліщатках, за допомогою яких можна легко змінювати місце розташування.

Для яких стилів можна обрати тумбочку?

Конструкції з ДСП доволі лаконічні, але при цьому їх сміливо можна назвати універсальними, зокрема у сегменті того, як вони адаптуються в різні стильові рішення інтер’єру. Найбільш популярний варіант використання – брутальний, але такий комфортний лофт, для якого характерні такі моменти:

 • використання матеріалів з мінімальною обробкою;
 • комбінація дерева та металу;
 • гра на контрасті: або уся конструкція темна, а окремі деталі світлі, чи навпаки;
 • спокійні кольори;
 • акцент на прямокутні, геометрично правильні форми.

Окрім лофту, що адаптується в житлове та комерційне приміщення, варто зазначити, що подібні тумбочки будуть гармонійно виглядати і одночасно виконувати свою роль, і в приміщеннях, оформлених в інших стилях. Завдяки простоті та зрозумілості форми, їх можна встановлювати в класичному, сучасному та мінімалістичному стилі. Оскільки ДСП може мати фактуру, максимально наближену до справжньої дерев’яної поверхні, сміливо замовляйте тумби в кімнату, що створена в екологічному, або навіть еклектичному стилях. Деконструктивізм та хай-тек часто формуються завдяки меблям, які виконані в подібних рішеннях.

Рекомендації, як вибрати меблі

Перш за все, треба зрозуміти, як часто ви будете користуватися меблями. Якщо справа йде про робочий простір, тоді треба купити офісну тумбу, що радує своєю конструкцією, ергономічним місцем для зберігання паперів, витривалістю фурнітури, навіть за умови постійного відкриття/закриття. Щоб зробити максимально швидко найбільш влучний вибір, продумайте наперед та знайдіть вирішення для таких позицій:

 • габарити: ширина, висота і глибина;
 • кількість відкритих/закритих полиць;
 • колір;
 • наявність надбудови з верхньої чи нижньої внутрішньої частини;
 • товщина ДСП;
 • вартість.

Спеціально для зручності пошуку за такими параметрами розроблена наша зручна система фільтрів у пошуку. Додатково можна вибрати конкретну модель, що вам подобається, або уточнити пошук критерієм вказівки виробника. Цими важливими характеристиками варто керуватися, коли є необхідність купити приліжкову тумбу у повноцінну окрему спальню, або комбінований простір зі спальним місцем.

Варіанти розміщення тумбочок

Перш за все, такі меблі можуть бути представлені як у парній, так і непарній кількості. Якщо ж говорити про перше рішення, цілком правильно робити ставку на симетричне виконання: коли тумбочки з двох боків оформлюють інші меблі, наприклад, письмовий стіл чи ліжко. У випадку, коли мова йде про одну тумбочку, то її можна розмістити так:

 • під, або збоку біля письмового столу;
 • як окремий елемент інтер’єру, наприклад вздовж стіни чи у кутку кімнати.

Інколи власне тумбочка може виступати змістовим візуальним вирішенням для поділу простору на певні зони. Наприклад, якщо у вас студія, або багатофункціональний простір з робочим та спальним місцем, зоною для прийому гостей, можна завдяки таким меблям поділити кімнату на важливі зони, відмовившись від стаціонарних конструкцій у вигляді стін. Окрім спальні та робочого простору, тумбочки не завадять і в інших приміщеннях:

 • підліткові та дитячі кімнати;
 • їдальні, які додатково виконують роль місця відпочинку та зустрічі гостей.

Сьогодні дизайнери постійно виглядають різноманітні конструкції, які візуально мають гарний вигляд у будь-якому просторі. Цього вдається досягти завдяки впровадженню у конструкцію різних рішень: темні та світлі частини корпусу чи металевих опор, відкриті та закриті шафи, загальна правильна геометрична форма, що поєднує у собі одразу декілька малих квадратних чи прямокутних конструкцій. Система закриття/відкриття може бути відкритою, тобто ручки різної форми та декору на фасадах, або внутрішньою вмонтованою.

Обирайте та замовляйте у нас тумбочки, які будуть радувати вас довгий час: зовнішнім виглядом, якістю та терміном експлуатації. ДСП вважається «золотим стандартом» у виготовленні меблів за доступною ціною, тому мінімальний термін експлуатації становить не менше 10 років.