+38(050)-33-33-859

Газетница (підставка для газет) - Kovkacom™

16 шт.

 • Газетница №6/1

  312,00 грн.
  Газетница №6 / 1. Розміри: висота - 42 см, ширина - 32 см, глибина - 1...
 • Газетница 06

  1108,00 грн.
  Газетница 06. Розміри: висота - 50 см, ширина - 60 см, глибина - 30 см...
 • Газетница №4/2

  524,00 грн.
  Газетница №4 / 2. Розміри: висота - 77 см, ширина - 32 см, глибина - 1...
 • Газетница 09

  751,00 грн.
  Газетница 09. Розміри: висота - 50 см, ширина - 50 см, глибина - 30 см...
 • Газетница №6/2

  531,00 грн.
  Газетница №6 / 2. Розміри: висота - 75 см, ширина - 32 см, глибина - 1...
 • Газетница 07

  620,00 грн.
  Газетница 07. Розміри: висота - 50 см, ширина - 50 см, глибина - 30 см...
 • Газетница №5/2

  531,00 грн.
  Газетница №5 / 2. Розміри: висота - 77 см, ширина - 32 см, глибина - 1...
 • Газетница 05

  884,00 грн.
  Газетница 05. Розміри: висота - 50 см, ширина - 60 см, глибина - 30 см...
 • Газетница №5/1

  312,00 грн.
  Газетница №5 / 1. Розміри: висота - 41 см, ширина - 32 см, глибина - 1...

16 шт.

Гармонійний інтер'єр починається з порядку і комфорту. Коли кожна річ в будинку має своє місце, простір стає структурованим, а зовнішній вигляд кімнат - охайним. Деякі предмети меблів мають досить великі габарити, але функціональність їх, при цьому, зведена до мінімуму. Інша ж меблі при своїх порівняно невеликих розмірах здатні забезпечити затишок і розмістити важливі повсякденні дрібниці максимально компактно.

До таких функціональних меблів відносяться підставки для газет і журналів. Цей предмет меблів встановлюється не в кожному будинку, і даремно. Якщо у вашому будинку прийнято вивчати свіжу пресу за чашкою ранкової кави або дізнаватися про світові новини одним із перших, то газетниця стане просто незамінним помічником в питаннях порядку і охайності вашого житлового простору.

Підставки для газет можуть мати вигляд столика, підвісної газетниці або стійки. Конфігурація цього предмету меблів безпосередньо залежить від того, які функціональні обов'язки на нього покладатимуться.

Стійки для газет

Якщо порівнювати за габаритами, то цей різновид підставки для преси є найбільшим. При цьому місткість такої підставки в рази більше, ніж у інших видів. Стійка дозволяє розмістити газети, журнали і книги максимально акуратно, упорядковано і естетично. Слід зазначити, що стійка для газет забезпечує виданням відмінні умови зберігання. Навіть простоявши на полицях такої стійки тривалий час, сторінки та обкладинки друкованих видань не травмуються, не деформуються і зберігають первозданний вигляд.

Якщо ви власник магазину, то купити стійку для газет буде економічно вигідним заходом. Кований виріб буде виглядати гідно в будь-якому інтер'єрі приміщення. До того ж, така стійка виглядає дуже благородно і аристократично, чим привертає підвищену увагу. Ви можете розмістити на стійці найпопулярніші або найвідоміші книги і журнали. Ваші покупці обов'язково зацікавляться виданнями, які виділені серед інших вишуканим обрамленням у вигляді ажурної кованої стійки.

Книги та журнали на полицях стійки будуть розміщені в самому привабливому для покупки вигляді. Покупцеві не потрібно буде довго шукати цікаве видання на тісних полицях магазину. Найбільшу захоплюючу добірку для нього вже зробили. Турбота про покупця приносить не тільки моральне задоволення, але і фінансове, у вигляді високих продажів.

Стійка для газет і журналів буде прекрасним доповненням шкільної або дитячої бібліотеки. Розташовані ілюстраціями вперед книги і журнали однозначно привернуть увагу маленьких шанувальників літератури. Якщо у вашому будинку є діти, то така підставка під книги і розвиваючі журнали стане інвестицією в інтелектуальний розвиток вашої дитини. Любов до читання з раннього дитинства беззаперечно призводить майбутнього члена суспільства до прагнення розвиватися, рости над собою, розширювати свій світогляд.

Столик для газет

Домашня бібліотека - це чудова прикраса будь-якого будинку, що відрізняється не тільки благородством зовнішнього вигляду, але і корисністю. Якщо ви любитель літератури, то купити столик для газет буде дуже доречно і мудро. Книга не читається, як правило, за один день. Ви можете зберігати видання, які в даний момент читаєте, на столику для газет. Такі столики мають невелику стільницю і спеціальну нішу для видань. Ваші книги будуть захищені від сторонніх впливів в ніші такого столика, і ви не втратите серед всієї літератури бібліотеки вподобану книгу.

Найбільш ефектно виглядають столики для газет, виконані з металу і натурального дерева. Металевий кований корпус надає таким меблям стійкості і міцності, а дерев'яна стільниця дозволяє максимально комфортно розташуватися під час читання. Ви можете поставити на столик лампу, чашечку кави і блокнот для заміток. Так ви створите собі зручний куточок для релаксу та інтелектуального відпочинку.

Газетниця

Зараз все більшої популярності набувають настінні газетниці. Цей предмет меблів не займає житловий простір, зате дозволяє розмістити пресу або книги належним чином. Кована газетниця може бути розміщена як в межах житлового будинку або квартири, так і на вхідних дверях. Дуже ефектно виглядає кована підставка для газет, яка розташована на вході в будинок.

Такий предмет меблів дозволяє розмістити свіжі газети і журнали в одному місці, щоб при будь-якій зручній можливості ознайомитися з подіями, що відбуваються в світі.

Прекрасним рішенням буде купити газетницю для кафе. Ваші відвідувачі зможуть насолодитися ранковою кавою і погортати свіжу пресу. У ранкові години, як правило, кафе не можуть похвалитися високою відвідуваністю. Створивши комфортні умови, можна залучити більше задоволених клієнтів, які обрали ваше кафе в якості улюбленого місця для сніданків і ланчів.

Меблі для газет здатні стати не тільки функціональною частиною будь-якого приміщення, а й дизайнерською родзинкою в інтер'єрі.

Газетница (підставка для газет)
Мінімальна ціна від: грн.306.00
Газетница (підставка для газет)

Minimal Price: грн.306,00