Підставки під парасольку

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Інтер'єр житлового приміщення зобов'язаний бути не тільки стилістично наповненим, але і комфортним. До поняття комфорту приміщення можна віднести не тільки його функціональність, а й безпеку. Сьогодні все частіше дизайнери при оформленні квартир досконально вивчають якості тих або інших меблів, щоб підібрати оптимальний варіант для установки в житловому приміщенні окремого клієнта. Наприклад, якщо в будинку є діти, то краще за все звернути увагу на максимально стійку меблі і відсутність виражених гострих країв у столів і стільців.

На окрему увагу заслуговує тема вологості і накопичення пилу в приміщенні. Якщо поставити замість традиційного шафи в передпокої окремі полки і вішалки для одягу, то проблему вологості можна викреслити зі списку нагальних. Коли ж мова йде про накопичення пилу і бруду, то тут немає дієвіше ради, ніж розмістити речі за категоріями, і структурувати простір. Коли кожна річ на своєму місці, то і безладу не буде.

Підставки під парасольку в питаннях наведення порядку і оптимальних умов зберігання аксесуарів грають одну з головних ролей. Навести ідеальний порядок в передпокої - не така вже й легке завдання. Як часто ви промокали під проливним дощем через те, що не змогли вчасно відшукати будинку парасольку серед інших речей? З такою проблемою стикався кожен третій. Рішення просте - купити зонтовніцу і встановити в передпокої.

Підставка під парасольку, крім своєї функціональності, привнесе нотки вишуканості і витонченості в інтер'єр вашого передпокою. Якщо віддати перевагу кованому виробу, то кімната знайде якийсь шарм і благородство.

Існують підставки під парасолю із пластику, дерева або металу. Пластикові вироби виділяються особливою крихкістю і нестійкістю. Така зонтовніца буде постійно падати, а для установки в неї парасольки потрібно чимало часу на визначення центру ваги. У питаннях чистоти пластикова підставка під парасольку теж програє. В куточках такої підставки збирається пил і бруд, а залишки вологи з парасольки можуть стати причиною появи грибка.

Підставка під парасольку з дерева - теж не найкращий варіант. Який би надійної не була захист вироби, яким би щільним не був шар лаку на ньому, волога рано чи пізно, призведе таку зонтовніцу в непридатність.

Ковані зонтовніци відрізняються своєю довговічністю і практичністю. Лаконічність форм і витонченість конфігурацій зроблять таку підставку під парасольку доречною в будь-якому інтер'єрі. Кований виріб не вимагає особливих маніпуляцій по догляду. Досить просто періодично позбавляти його від пилу за допомогою м'якої тканини. Така нехитра прибирання збереже первозданний вигляд зонтовніци на довгі роки.

Слід зазначити, що кований виріб покривається спеціальною порошковою фарбою. Таке покриття захищає метал від впливу вологи і гарантує, що на ваших парасольках не залишиться іржавих плям навіть після довгого використання вироби.

Ковані зонтовніца, завдяки своїй конфігурації, дозволяє повітрю вільно циркулювати. Навіть якщо ваш парасольку не встиг добре просохнути після проливного дощу, підставка під парасольку забезпечить йому оптимальні умови для просихання.

Підставка під парасольку в квартирі

Найбільш підходящим місцем для установки парасольок є передпокій. Чи не доведеться нести мокрий парасольку через весь будинок і залишати після себе мокрі плями на підлозі і килимах. Якщо є можливість, то парасольку необхідно трохи просушити в розгорнутому стані протягом 15-20 хвилин. Після цього його необхідно скласти і помістити в зонтовніцу. Так ви в рази скоротіть кількість вологи і зменшите час повного висихання парасольки.

Підставка під парасольку в квартирі - це не тільки красиво, але і дуже практично. Вам тепер не потрібно витрачати багато часу на пошуки парасольки, адже він завжди у вас під рукою.

Пофарбована спеціальної безпечної порошковою фарбою поверхню зонтовніци дозволяє вам забезпечити максимально правильні умови для зберігання парасольок і підвищити термін їх служби. Фарба з часом не тріскається, тому і не завдає пошкоджень поверхні парасольки. Немає сенсу купувати кожен сезон по кілька недорогих парасольок і вічно їх втрачати. Досить купити зонтовніцу і один якісний парасольку. Ваш комфорт, навіть в саму люту негоду, буде забезпечений на найвищому рівні.

Зонтовніца в кафе або магазині

Якщо ви є власником кафе або магазину, то підставка під парасольку стане вашим проявом турботи про своїх клієнтів. Комфорт клієнта безпосередньо впливає на тривалість його перебування у вашому закладі, відповідно, і на обсяг покупок або замовляються страв.

Не змушуйте своїх клієнтів відчувати незручність через крапель води з парасольок, які будуть розлітатися по товарах або страв. Мокрий парасольку, розміщений на стільці в кафе, може залишити плями або стати причиною появи затхлого запаху в закладі.

Встановіть на видному місці ковану зонтовніцу. Це виріб додасть атмосфері будь-якого закладу затишку і відчуття тепла. Уявіть, ваші клієнти отримують задоволення від чашки запашної кави або примірки сукні з нової колекції, а мокрий парасольку в цей час сохне в зонтовніце, а не заважає в руках.

Подбайте про комфорт своїх близьких і дорогих людей!