+38(050)-33-33-859

Куточки (кріплення для полиць) - Kovkacom™

4 шт.

 • Куточок 4 під балконний ящик

  238,00 грн.
  Куточок 4 під балконом ящик. Розміри: висота - 39 см, ширина - 9 см, г...
 • Уголок 2

  121,00 грн.
  Уголок 2. Размеры: высота - 20 см, ширина - 2 см, глубина - 18 см. Цен...
 • Уголок 3

  161,00 грн.
  Уголок 3. Размеры: высота - 20 см, ширина - 2 см, глубина - 18 см. Цен...
 • Уголок 1

  101,00 грн.
  Уголок 1 . Размеры: высота - 15 см, ширина - 2 см, глубина - 10 см. Це...

4 шт.

Куточки (кріплення для полиць)

Так само як дорога запонка на сорочці акцентує увагу на її неповторність, так і куточки для меблів надають їм витончений стиль і елегантність. Вони виконують важливу функцію в процесі складання полки, надійно фіксуючи її елементи. В процесі експлуатації на них припадає досить велике навантаження, рівень якої залежить безпосередньо від всього вмісту. У порівнянні зі стандартними куточками, ковані, не тільки підтримують всю конструкцію, а й служать оригінальним прикрасою. Таким чином, їх можна назвати красивим декоративним елементом.

Дані вироби від нашого виробника мають безліч особливостей. У деяких випадках такі куточки можуть служити замість полиць. Для цього їх кріплять до стіни, а зверху кладуть скляну або дерев'яну основу. В даний час майстри створюють ковані кріплення з квітковим орнаментом або в цікавих геометричних рішеннях. З ними інтер'єр знаходить так званий пасторальний стиль і привертає до себе увагу незвичайним дизайном.

Настінне металеве кріплення для полиць ідеально підійде для того, щоб урізноманітнити обстановку на дачі. Прийнято вважати, що саме в таких місцях химерність кованих завитків як ніколи затребувана. Хоча і в міських квартирах вони знайдуть гідне застосування. Здавалося б, на перший погляд мила родзинка, здатна не тільки заощадити фінанси, а й зробити звичайну обстановку більш вишуканою.

Такі унікальні предмети меблів абсолютно не звужують простір, а навпаки роблять його набагато об'ємніше і красивіше. Тривалий термін служби виробів дозволяє протягом довгих років з величезним задоволенням використовувати їх на ділі. У приміщеннях, де мають місце ковані кріплення завжди панує святкова атмосфера, яка створюється за рахунок їх краси і презентабельності.

Ковані меблі універсальна тим, що її можна самостійно перефарбовувати в різні кольори. Такий підхід до облаштування побуту дозволить експериментувати з дизайном в будь-яких його проявах. А так, як сучасний стиль має багато різних граней, то проявляти свою фантазію можна також по-різному. Полиці з кованими елементами завжди запам'ятовуються своєю шляхетністю і незрівнянної функціональністю. Вони актуальні завжди і всюди, про що свідчить величезний попит на такого роду продукцію.

Куточки (кріплення для полиць)
Мінімальна ціна від: грн.101.00
4.7 / 1 Відгук(и)
Куточки (кріплення для полиць)

Minimal Price: грн.101,00