Вішалка на підлогу

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

4 елементи(ів)

на сторінці
 1. Вішалка на підлогу №2
  Rating:
  0%
  3 089,00 ₴
 2. Вішалка на підлогу №4
  Rating:
  0%
  3 809,00 ₴
 3. Вішалка на підлогу №6
  Rating:
  0%
  4 039,00 ₴
 4. Вішалка на підлогу №5
  Rating:
  0%
  4 049,00 ₴
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

4 елементи(ів)

на сторінці

Основа будь-якого інтер'єру - грамотне розташування речей. Якщо про розташування предметів меблів існує безліч інформації, то про правильне розміщення особистих речей історія замовчує. Вишуканий і дорогий інтер'єр перетвориться в комунальну квартиру, якщо не створити порядок. Дрібні побутові речі, одяг, аксесуари - кожному предмету повинно бути чітко відведено місце. Тоді ви зможете підтримувати порядок в домі без особливих зусиль і забезпечите гідні умови зберігання ваших речей.

Грамотне розміщення речей в передпокої

При вході в квартиру гостей може зустрічати або охайний передпокій, або склад-магазин взуття та верхнього одягу. Два нехитрих прийоми допоможуть вам назавжди забути про безлад в передпокої: містка взуттєва полиця і вішалка. Деякі господарі квартир вважають за краще встановлювати в передпокої шафи для одягу і взуття. Це величезна помилка! Взуття і верхній одяг, призначені для повсякденного носіння, повинні знаходитися на відкритих полицях або вішалках. Якщо повісити злегка вологий одяг в шафу, то запах вогкості і цвіль ви будете виводити не один місяць.

Вішалки «Лофт» для передпокою будь-яких квадратур підходять просто ідеально. Вони вміщають велику кількість одягу і аксесуарів, займають мало місця, дуже мобільні і невибагливі в догляді. Для передпокою буде доречною як підлогова вішалка, так і настінний варіант. Все залежить від розмірів приміщення. Якщо ваш передпокій занадто вузький, то краще віддати перевагу настінному варіанту. Якщо ж квадратура дозволяє, то можна купити підлогову вішалку.

Вішалки в ванній

Особливе місце в грамотному розміщенні речей відводиться банному приладдю та аксесуарам. Вішалки для ванної кімнати повинні підбиратися з особливою ретельністю. Підлогова вішалка в такому просторі буде абсолютно недоречна через підвищену вологість приміщення.

Настінні вішалки для ванної з металу будуть найбільш практичним і довговічним варіантом. Тільки слід звернути увагу на метод фарбування металу. Щоб уникнути іржі, вішалка для ванної повинна бути покрита спеціальною порошковою фарбою. Такий тип фарбування вбереже і саму вішалку від втрати зовнішнього вигляду, і ваші рушники від іржавих плям.

Ковані вішаки в інтер'єрі ванної виглядають особливо вишукано і лаконічно. Така вішалка крім своєї функціональності допоможе створити у ванній благородну обстановку з властивою їй легкістю.

Вішалки для одягу в спальні

Розміщення гардероба в квартирі має не тільки естетичну складову, але і в цілому впливає на ваш комфорт. Якщо втиснути весь одяг в шафу, то безлад час від часу вам забезпечений. Вузькі полиці шафи не дають можливості дістати одну річ, не зачепивши іншу. Місця для розвішування одягу традиційні шафи допускають мізерно мало.

У підсумку ви отримуєте безлад, пом'ятий одяг і забуті улюблені предмети гардеробу на верхніх або важкодоступних полицях.

Найбільш зручним варіантом розташування вашого гардеробу буде установка в спальні вішалки «Лофт». Такий предмет меблів передбачає досить місця для розвішування практично всього одягу. Конфігурація деяких вішалок передбачає наявність полиць для взуття або великого одягу. Така вішалка дозволить вам розмістити в належному вигляді всі ваші речі і виключити безлад. За необхідності надіти якусь річ, вам достатньо лише зняти її з тремпеля. Сусідні речі при цьому залишаться на своєму місці.

Вішалки в заміському будинку

Якщо в міській квартирі наявність вішалок в певних кімнатах обумовлено їх стилістичною складовою і функціоналом, то в межах будинку ви можете встановлювати вішалки за велінням серця. Все залежить від того, де вам найбільше потрібна та чи інша вішалка.

Максимально вписується в стиль заміського будинку кована вішалка. Вона підкреслює самобутність і теплоту будь-якого інтер'єру. Якщо ж встановити в будинку дерев'яні меблі, вішалка лише підкреслить затишок і спокій такого приміщення.

Як обрати вішалку?

Перш, ніж приступити до розгляду варіантів цього предмету меблів, слід визначитися з колом функціональних обов'язків. Якщо вам потрібна підлогова вішалка для передпокою, то краще купити виріб з металу. Така вішалка впорається з важким верхнім одягом і аксесуарами, дозволить розмістити велику кількість предметів гардероба. Це особливо актуально, якщо у вас велика сім'я або часто бувають гості.

Якщо ви вибираєте вішалку для дрібних предметів, то матеріал може бути будь-яким. Тільки варто пам'ятати, що для розміщення у ванній краще підійде кована вішалка. Особлива обробка металу робить такий предмет меблів стійким до вологи.

При виборі вішалки варто орієнтуватися на особисті смакові переваги і вимоги до цього предмету меблів. Вішалка повинна витримувати ті навантаження, які ви плануєте їй надати.