XK

Пенал Анжело Ferrum-decor на 3 полиці з дверима і 4 ящиками 1900x400x380 ДСП Дуб Сонома 16 мм (ANG1038) - kovkacom™

SKU ANG1038
5 660,00 ₴
В наявності
Оплата Варіанти: Оплата онлайн, Оплата частинами (3 платежі), швидкий кредит (24 платежі), післяплата, оплата на реквізити

Тип товаруШафа
Матеріал виробуЛамінована ДСП
Матеріал основиДСП
Колір ДСПДуб Сонома
Товщина ДСП16 мм
Висота190 см
Висота виробу1900
Ширина40 см
Ширина виробу,мм400
Глибина38 см
Глибина виробу380
ФормаПрямокутна
Кількість ярусів4 яруса
ОсобливостіНе розкладний
Тумба в комплектімобільна чи стаціонарна
Кількість дверей (шт.)16
Тип направляющих для выдвижных ящиковТелескопические (шариковые)
Рекомендації щодо доглядуУ разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12%

Пенал Анжело Ferrum-decor з трьома полицями, дверима і чотирма ящиками - це ідеальний вибір для організації зберігання вдома, в офісі або на дачі. Виготовлений з високоякісного ЛДСП українського виробництва, він відрізняється міцністю і довговічністю.

Основні характеристики та особливості пенала включають:

  • Можливість миття полиць будь-якими миючими засобами.
  • Підходить для всіх типів приміщень.
  • Чотири ящика дозволяють ефективно організувати простір для зберігання різних речей.
  • Якісна фурнітура забезпечує надійність і зручність в експлуатації.

Розміри пенала: висота - 1900 мм, ширина - 400 мм, глибина - 380 мм. Його легко зібрати за допомогою комплектуючого інструменту.

Завдяки чудовому дизайну і якісним матеріалам, пенал Анжело Ferrum-decor стане незамінним елементом вашого інтер'єру, привносячи в нього естетику і функціональність.

Ваша оцінка