Категорії
Пошук
| Вид виробу | Письмовий стіл, комп'ютерний стіл, офісний стіл, стіл для роботи, стіл лофт |
|---|---|
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Модель письмового столу | Стіл Драйв |
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Колір ДСП | Біле |
| Товщина ДСП | Стільниця 32 мм |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 100 см |
| Ширина виробу,мм | 1000 |
| Глибина | 60 см |
| Глибина виробу | 600 |
| Розмір столу | 100см*60см |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для кухні, Для спальні, Для передпокою, Для дитячої, Для вітальні, Для балкону |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Наявність надбудови | Немає надбудови |
| Особливості | Для дому, офісу, магазину |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 265 грн |
| Рекомендації щодо догляду | • При загрязнении вытереть поверхность мягкой увлажненной тряпкой • Возможность использования мыльного раствора. Не оставлять влагу на ДСП • Соблюдать допустимые весовые нагрузки • Эксплуатация в помещениях не ниже 8С и относительной влажности 68±12% |
| Штрих-код товару | 4822000095550 |
Письмовий стіл Ferrum-decor Драйв з чорною металевою основою та стільницею з білого ЛДСП - це стильний та функціональний елемент меблів, який ідеально підходить як для використання вдома, так і в офісі.
Основні характеристики:
Цей стіл буде чудовим доповненням до вашого інтер'єру, забезпечуючи не лише комфортне робоче місце, але й стильний акцент у приміщенні.