Категорії
Пошук
| Вид виробу | Письмовий стіл, комп'ютерний стіл, офісний стіл, стіл для роботи, стіл лофт |
|---|---|
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Модель письмового столу | Стіл Драйв |
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Сірий |
| Колір ДСП | Біле |
| Товщина ДСП | Стільниця 32 мм |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 100 см |
| Ширина виробу,мм | 1000 |
| Глибина | 70 см |
| Глибина виробу | 700 |
| Розмір столу | 100см*70см |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для кухні, Для спальні, Для передпокою, Для дитячої, Для вітальні, Для балкону |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Наявність надбудови | Немає надбудови |
| Особливості | Для дому, офісу, магазину |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 265 грн |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4827802119251 |
Письмовий стіл Ferrum-decor Драйв у сірому кольорі з ДСП "Білий" - це стильний та практичний вибір для будь-якого приміщення. Ось кілька ключових характеристик цього столу:
Міцна конструкція: Основа столу виготовлена з високоякісної металевої профільної труби 60*20, яка забезпечує стабільність та надійність. Порошкове покриття металевої основи забезпечує захист від вологи, подряпин та ударів.
Сучасний дизайн: В стилі лофт, з металевою основою та стільницею з ДСП "Білий", стіл має стильний та сучасний вигляд, що підійде до будь-якого інтер'єру.
Практичність: Легка чистка столу будь-якими мийними засобами робить його догляд простим та зручним.
Висока якість матеріалів: Стільниця виготовлена з якісної листвене-деревно-стружкової плити (ЛДСП) завтовшки 32 мм, що забезпечує міцність та довговічність. Кромка оброблена ПВХ товщиною 2 мм для додаткового захисту.
Практичні розміри: Зручні розміри столу (висота - 750 мм, ширина - 1000 мм, глибина - 700 мм) забезпечують достатньо місця для роботи.
Цей стіл буде чудовим доповненням до вашого інтер'єру та забезпечить комфортне робоче місце як вдома, так і в офісі.