Категорії
Пошук
| Вид виробу | Письмово-комп'ютерний стіл |
|---|---|
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Модель письмового столу | Стіл Комфорт |
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Білий |
| Колір ДСП | Дуб Сонома |
| Товщина ДСП | Стільниця 32 мм |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 120 см |
| Ширина виробу,мм | 1200 |
| Глибина | 60 см |
| Глибина виробу | 600 |
| Розмір столу | 120см*60см |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для спальні, Для передпокою, Для дитячої, Для вітальні, Для балкону |
| Тумба в комплекті | мобільна чи стаціонарна |
| Наявність надбудови | Немає надбудови |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Особливості | Для дому, офісу, магазину |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 225 грн. |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4822000105600 |
Письмовий стіл Ferrum-decor Комфорт з кодом KOMF039 - це стильний і функціональний предмет меблів, який підійде як для дому, так і для офісного приміщення.
Основа столу виготовлена з високоякісної металевої профільної труби 60*20 мм, яка покрита порошковою фарбою для забезпечення максимального захисту від вологи, подряпин і ударів.
Стільниця виготовлена з якісної листвене-деревно-стружкової плити (ЛДСП) товщиною 32 мм в кольорі Дуб Сонома, що додає столу природній і теплий вигляд.
Особливості цього столу включають можливість миття стільниці будь-якими миючими засобами, а також простоту в збиранні завдяки мініфіксам і болтам, які йдуть в комплекті.
Розміри столу:
Цей стіл має сучасний дизайн у стилі лофт, що робить його відмінним вибором для будь-якого приміщення, де ви шукаєте якість, зручність та стиль.