Категорії
Пошук
Не пропустіть! Термін дії цієї акції закінчується
| Модель письмового столу | Стіл Серії Конект 1 |
|---|---|
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Сірий |
| Колір ДСП | Венге Магія |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 120 см |
| Ширина виробу,мм | 1200 |
| Глибина | 60 см |
| Глибина виробу | 600 |
| Форма | Прямокутна |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 260 грн |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
Ось основні характеристики письмового столу Ferrum-decor серії Конект з дизайном в стилі лофт:
Цей стіл буде чудовим доповненням до вашого інтер'єру, незалежно від того, чи ви його використовуєте вдома, в офісі або на дачі. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.