Категорії
Пошук
| Вид виробу | Полиця |
|---|---|
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Модель письмового столу | Стіл Оскар |
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Білий |
| Колір ДСП | Бетон |
| Товщина ДСП | Стільниця 16 мм |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 120 см |
| Ширина виробу,мм | 1200 |
| Глибина | 70 см |
| Глибина виробу | 700 |
| Розмір столу | 120см*70см |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для спальні, Для передпокою, Для дитячої, Для вітальні, Для балкону |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Наявність надбудови | Немає надбудови |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Особливості | Для дому, офісу, магазину |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 260 грн |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4822000095864 |
Письмовий стіл з ящиками Ferrum-decor Оскар 750x1200x700 метал Білий ДСП Урбан Лайт 16 мм (OSK0056) - це стильний та функціональний меблевий елемент, призначений для використання як вдома, так і в офісі або на дачі.
Опори столу виготовлені з якісного металевого профілю 60*30 мм і покриті порошковою фарбою, що забезпечує їх стійкість і надійність. Порошкове покриття також захищає метал від вологи, подряпин і ударів.
Стільниця виготовлена з високоякісної листвене-деревно-стружкової плити (ЛДСП) товщиною 16 мм, що гарантує міцність та довговічність конструкції. Кромка стільниці оброблена ПВХ товщиною 2 мм і 0,5 мм, що додає додаткову захист від ушкоджень.
Цей стіл оснащений боковими полицями з металу та полкою з ЛДСП, що додає функціональності і зручності його використання.
Збірка столу проста і легка за допомогою мініфіксів і болтів, для яких необхідний інструмент вже в комплекті поставки.
Загальні розміри столу: висота - 750 мм, ширина - 1200 мм, глибина - 700 мм. Колір металу - білий, а ДСП - Урбан Лайт, що створює сучасний і елегантний вигляд столу.