Категорії
Пошук
| Вид виробу | Полиця |
|---|---|
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Модель письмового столу | Стіл Оскар |
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Колір ДСП | Сосна Кембра |
| Товщина ДСП | Стільниця 16 мм |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 120 см |
| Ширина виробу,мм | 1200 |
| Глибина | 70 см |
| Глибина виробу | 700 |
| Розмір столу | 120см*70см |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для спальні, Для передпокою, Для дитячої, Для вітальні, Для балкону |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Наявність надбудови | Немає надбудови |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Особливості | Для дому, офісу, магазину |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 260 грн |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4822000091057 |
Письмовий стіл з ящиками Ferrum-decor Оскар 750x1200x700 метал Чорний ДСП Венге Магія 16 мм (OSK0045) є стильним та практичним меблевим виробом, який ідеально підходить для будь-якого приміщення - будь то вдома, в офісі або на дачі.
Опори столу виготовлені з якісного металевого профілю 60*30 мм, що покритий порошковою фарбою, що забезпечує стійкість до впливу вологи, подряпин і легких ударів. Це забезпечує надійність та довговічність конструкції.
Стільниця виготовлена з якісної листвене-деревно-стружкової плити (ЛДСП) товщиною 16 мм, що гарантує міцність та тривалість експлуатації. Кромка стільниці оброблена ПВХ товщиною 2 мм і 0,5 мм, що забезпечує додатковий захист.
Цей стіл оснащений ящиками для зручного зберігання різних предметів, боковими полицями з металу та полкою з ЛДСП, що робить його дуже функціональним та зручним у використанні.
Збірка столу дуже проста, і не вимагає використання додаткових інструментів, оскільки необхідний комплект вже входить у комплект поставки.
Загальні розміри столу: висота - 750 мм, ширина - 1200 мм, глибина - 700 мм. Колір металу - Чорний, колір ДСП - Венге Магія. Ця комбінація кольорів створює сучасний і стильний вигляд, який підійде для будь-якого інтер'єру.