Категорії
Пошук
| Вид виробу | Полиця |
|---|---|
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Модель письмового столу | Стіл Оскар |
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Білий |
| Колір ДСП | Сосна Кембра |
| Товщина ДСП | Стільниця 16 мм |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 140 см |
| Ширина виробу,мм | 1400 |
| Глибина | 70 см |
| Глибина виробу | 700 |
| Розмір столу | 140см*70см |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для спальні, Для передпокою, Для дитячої, Для вітальні, Для балкону |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Наявність надбудови | Немає надбудови |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Особливості | Для дому, офісу, магазину |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 260 грн |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4822000097080 |
Письмовий стіл з ящиками Ferrum-decor Оскар 750x1400x700 метал Білий ДСП Сосна Кембра 16 мм (OSK0073) - це стильний та практичний меблевий предмет, який ідеально підходить для використання в будь-якому приміщенні.
Опори столу виготовлені з якісного металевого профілю 60*30 мм і покриті порошковою фарбою, що забезпечує стійкість до вологи, подряпин та легких ударів.
Стільниця виконана з якісної листвене-деревно-стружкової плити (ЛДСП) товщиною 16 мм в кольорі Сосна Кембра, що надає столу натуральний вигляд і відтінок дерева.
Стіл оснащений боковими полицями з металу та полкою з ЛДСП, що забезпечує додатковий зручний простір для зберігання різних предметів.
Кромка стільниці захищена ПВХ товщиною 2 мм і 0,5 мм, що забезпечує додатковий захист від пошкоджень і підвищує тривалість служби столу.
Збірка столу виконується легко за допомогою мініфіксів та болтів, а необхідний інструмент вже входить у комплект поставки.
Цей стіл поєднує в собі естетичний дизайн і функціональність, роблячи його ідеальним вибором для будь-якого приміщення.