Категорії
Пошук
| Тип товару | Етажерка |
|---|---|
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Колір ДСП | Дуб Сонома Трюфель |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Висота | 59 см |
| Висота виробу | 590 |
| Ширина | 55 см |
| Ширина виробу,мм | 550 |
| Глибина | 35 см |
| Глибина виробу | 350 |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для кухні |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4821002123612 |
Якщо ви шукаєте зручне, стильне і функціональне рішення для своєї кухні, ця підставка стане ідеальним вибором. етажерка недорого в Україні , ви зможете отримати те, що шукали!
Підставка має такі визначні характеристики, які роблять її незамінною:
Ця підставка не тільки функціональна, але і універсальна. Її можна використовувати для розміщення мікрохвильової печі, а також як додаткові полиці для різних кухонних аксесуарів. основі ДСП у кольорі Дуб Сонома та Трюфель ідеально поєднується з чорним металом.
Вибір такої підставки - це не тільки зручність, але і стиль. Вона додасть родзинки вашому інтер'єру, а також стане корисним помічником у повсякденному житті. меблі для кухні недорого в Україні стануть вашим надійним помічником.
Завдяки своїм характеристикам і стилю, підставка стане справжньою прикрасою вашого інтер'єру. Вона легко впишеться в будь-які дизайнерські рішення і створить затишну атмосферу у вашому будинку.