Ваш кошик порожній.

Всього: -

Підставки для квітів - Kovkacom™

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Кераміка, кований метал і жива рослина в об'єднанні створюють сучасну, елегантну композицію для оформлення інтер'єру. Квітникарство - рід занять, який ніколи, мабуть, не втратить своєї актуальності. Невід'ємною частиною квітництва є також і практичність атрибутів, їх своєрідна краса. Одним з таких атрибутів може бути підставка під вазони. Виріб, яке, безсумнівно, має бути не просто практичним, але й досить міцним на увазі свого цільового призначення. Кована підставка під вазони - це не просто металева конструкція, це наше скромне твір мистецтва, створене методом холодного кування. Твір, не менш майстерно покрите порошковою фарбою, готове служити квітникарю, як любителю, так і професіоналу, вірою і правдою, а найголовніше - радувати око в будь-якому інтер'єрі. Ковані підставки під вазони - це і практичність, і вишуканість, які притаманні всім творам нашого мистецтва, назва якому «Холодна ковка».

Любителі кімнатних рослин хочуть мати в будинку підставки під квіти. Підставки для квітів різної форми і висоти надають незабутню атмосферу і певний затишок. У будь-який інтер'єр гарною прикрасою будуть підставки під квіти. Більш того, квіткові підставки доповнять його своєю витонченістю і легкістю. Металеві підставки під квіти дуже довговічні і практичні.

Тому оформляючи інтер'єр будь-якого приміщення, будь то заміський будинок, типова квартира або офісне приміщення, постарайтеся не забувати про такий атрибуті декору інтер'єру, як квіти. Стійки для квітів - дуже важливий елемент інтер'єру в тих приміщеннях, в яких планується розміщення кімнатних рослин, які додадуть Вашому будинку несподівані акценти. Якщо Ви захоплені розведенням кімнатних квітів, то обов'язково зверніть увагу на даний розділ.

Більш міцними вважаються ковані підставки для квітів. І та різна техніка їх виготовлення дасть можливість створити цікаві конструкції з безліччю вигадливих візерунків. Більшість таких підставок у вигляді конструкцій підходять для саду. Більшість підставок для квітів здатні витримати що вітрові завантаження і міцно воздествия вуличного середовища. Наші підставки для квітів оброблені порошковою фарбою. Таким чином, вироби прослужать досить довго, зберігаючи привабливий зовнішній вигляд.
Для спадаючих і витких рослин підійдуть високі підставки для квітів.
Деякі підставки під квіти по типу «вежа» або «спіраль» дозволяють розмістити близько десяти кашпо з рослинами, займаючи при цьому мінімум площі. Підставки для великих вазонів дозволяють упорядкувати і створити гарну композицію. Функціональність і високі декоративні якості зумовили популярність цих конструкцій ..
  
Підлогові ковані велосипеди, санчата з колесами, послужать додатковою прикрасою в саду.
 
Актуальними залишаються підвісні підставки для квітів з кріпленнями до стіни. Створені різних форм і візерунків вони готові послужити не лише Вашій квітки, але й будуть відмінною прикрасою для Вашого будинку.

Підставки для квітів
Мінімальна ціна від: грн.101.00
5.0 / 3 Відгук(и)

Купити ковані вироби Підставки для квітів за хорошою ціною, в будь-якому місті України. (Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Чернігів, Житомир, Ужгород, Чернівці, Миколаїв, Одеса). Продаж, відгуки, ціни на сайті Kovkacom ™