Категорії
Пошук
| Модель Полиці, Етажерки | Настінна Букін |
|---|---|
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Колір ДСП | Дуб Сонома Трюфель |
| Товщина ДСП | Стільниця 16 мм |
| Висота | 33 см |
| Висота виробу | 330 |
| Ширина | 50 см |
| Ширина виробу,мм | 500 |
| Глибина | 24 см |
| Глибина виробу | 240 |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість ярусів | 2 яруса |
| Особливості | Для дому, офісу, магазину |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Кількість дверей (шт.) | 17 |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 100 грн |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4822000106010 |
Полиця настінна Ferrum-decor Букін 330x500x240 метал Чорний ДСП Сонома Трюфель 16 мм (BUK0005) - це стильне та практичне рішення для організації простору вдома, офісі або на дачі.
Бокові полиці виготовлені з міцної листової сталі, покриті порошковою фарбою, що забезпечує надійний захист від вологи, подряпин і ударів. Полиця виконана з високоякісного ЛДСП товщиною 16 мм, що забезпечує тривалий термін служби та надійність.
Особливості та рекомендації:
Полиця настінна Ferrum-decor Букін 330x500x240 метал Чорний ДСП Сонома Трюфель 16 мм (BUK0005) має сучасний дизайн, який ідеально підходить для будь-якого інтер'єру. Вона додасть стилю та функціональності вашому простору.
Характеристики:
Зробіть свій простір більш організованим та затишним за допомогою цієї стильної полиці Ferrum-decor Букін!