Категорії
Пошук
| Модель Полиці, Етажерки | Настінна Букін |
|---|---|
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Сірий |
| Колір ДСП | Дуб Сонома Трюфель |
| Товщина ДСП | Стільниця 16 мм |
| Висота | 33 см |
| Висота виробу | 330 |
| Ширина | 50 см |
| Ширина виробу,мм | 500 |
| Глибина | 24 см |
| Глибина виробу | 240 |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість ярусів | 2 яруса |
| Особливості | Для дому, офісу, магазину |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Кількість дверей (шт.) | 17 |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 100 грн |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4822000106027 |
Полиця настінна Ferrum-decor Букін (код товару BUK0019) - це елегантне та практичне рішення для організації простору у вашому будинку або на дачі. Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона відмінно виглядає і забезпечує надійність протягом тривалого часу.
Бокові полиці виконані з міцної листової сталі, яка покрита порошковою фарбою, що забезпечує стійкість до вологи, подряпин і ударів. Полка виготовлена з якісної листвене-деревно-стружкової плити (ЛДСП) товщиною 16 мм, що забезпечує довговічність і надійність конструкції.
Ця полиця має відмінний дизайн, який ідеально вписується в будь-який інтер'єр. Вона може бути використана як удома, так і в офісі або на дачі. Полиця поставляється з якісною фурнітурою і має кромку ПВХ товщиною 0,5 мм для додаткової міцності.
Замовте полицю Ferrum-decor Букін прямо зараз, щоб зробити ваш простір більш організованим і стильним.