Категорії
Пошук
| Модель Полиці, Етажерки | Настінна Світ |
|---|---|
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Білий |
| Колір ДСП | Біле |
| Товщина ДСП | Стільниця 16 мм |
| Висота | 30 см |
| Висота виробу | 300 |
| Ширина | 50 см |
| Ширина виробу,мм | 500 |
| Глибина | 15 см |
| Глибина виробу | 150 |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість ярусів | 1 ярус |
| Особливості | Для дому, офісу, магазину |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Кількість дверей (шт.) | 17 |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 100 грн |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4822000093068 |
Полиця настінна Ferrum-decor Світ (SVI0008) має такі характеристики:
Ця настінна полиця Ferrum-decor Світ є стильним та практичним рішенням для організації простору в будинку, офісі або на дачі.