Категорії
Пошук
| Модель Полиці, Етажерки | Настінна Юзібі |
|---|---|
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Білий |
| Колір ДСП | Дуб Артізан |
| Товщина ДСП | Стільниця 16 мм |
| Висота | 27 см |
| Висота виробу | 270 |
| Ширина | 50 см |
| Ширина виробу,мм | 500 |
| Глибина | 15 см |
| Глибина виробу | 150 |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість ярусів | 1 ярус |
| Особливості | Для дому, офісу, магазину |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Кількість дверей (шт.) | 17 |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 100 грн |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
Полиця настінна Ferrum-decor Юзиби з розмірами 270x500x150 мм у білому кольорі з ДСП Дуб Сан-Маріно 16 мм (UZI0013) є стильним і практичним додатком до вашого інтер'єру, чи то вдома, офісі чи на дачі.
Бокові полиці виготовлені з міцної листової сталі, яка покрита порошковим покриттям, що забезпечує надійний захист від вологи, подряпин і ударів. Полиця виконана з високоякісного ЛДСП товщиною 16 мм, що гарантує міцність і тривалість використання.
Особливості та рекомендації:
Полиця Ferrum-decor Юзиби має сучасний і стильний дизайн, який ідеально впишеться у будь-який інтер'єр. Вона має білий металевий каркас та колір ДСП Дуб Сан-Маріно. Збирається легко за допомогою інструментів, які входять в комплект. Розміри: висота - 270 мм, ширина - 500 мм, глибина - 150 мм. Товщина стільниці - 16 мм.