Категорії
Пошук
| Тип товару | Шафа |
|---|---|
| Матеріал виробу | Ламінована ДСП |
| Матеріал основи | ДСП |
| Колір ДСП | Бетон |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Висота | 190 см |
| Висота виробу | 1900 |
| Ширина | 70 см |
| Ширина виробу,мм | 700 |
| Глибина | 38 см |
| Глибина виробу | 380 |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість ярусів | 7 ярусів |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
Шафа Анжело Ferrum-decor на 3 полиці з 4 ящики (ANG2062) - це стильне та функціональне рішення для організації зберігання як у домашньому, так і в офісному середовищі.
Основа шафи виготовлена з високоякісного ЛДСП українського виробництва, що гарантує міцність та довговічність конструкції. Полиці виконані з якісної листвене-деревно-стружкової плити (ЛДСП) товщиною 16 мм, що забезпечує надійність та стійкість.
Шафа оснащена якісною фурнітурою і має чудовий дизайн, який пасуватиме до будь-якого інтер'єру. Її особливості включають:
Розміри шафи: висота - 1900 мм, ширина - 700 мм, глибина - 380 мм. Товщина ЛДСП - 16 мм. Колір ДСП - Бетон.
Цей пенал стане відмінним доповненням до вашого інтер'єру і забезпечить зручне зберігання вашого майна.