Категорії
Пошук
| Модель Шафа | Шафа Уні секція 7 |
|---|---|
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Білий |
| Колір ДСП | Біле |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Висота | 220 см |
| Висота виробу | 2200 |
| Ширина | 60 см |
| Ширина виробу,мм | 600 |
| Глибина | 50 см |
| Глибина виробу | 500 |
| Кількість ярусів | 6 ярусів |
| Додаткові характеристики | Качественный шкаф из ламинированного ДСП и металла, отличается высокой твердостью, устойчивостью к царапинам, термостойкостью.Соответствует всем требованиям безопасности материалов, согласно законодательства Украины. Регулируемые по высоте ножки с защитой |
| Особливості | Для дому, офісу, магазину |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Кількість дверей (шт.) | 15 |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
Шафа гардероб Уні секція 7 серії Конект Ferrum-decor є ідеальним рішенням для вашого приміщення, незалежно від того, чи це буде дім, офіс чи дача. Основа виготовлена з високоякісної металевої профільної труби з порошковим покриттям, що забезпечує стійкість до вологи та подряпин.
Основні характеристики шафи:
Матеріали: Металева основа і полиці з якісного ЛДСП товщиною 16 мм гарантують міцність та довговічність конструкції.
Дизайн: Стильний дизайн у стилі лофт з різноманітністю кольорів ЛДСП і якісною фурнітурою додає елегантності та сучасності будь-якому приміщенню.
Універсальність: Шафа складається з 12 різнообразних секцій, що дозволяє налаштовувати ширину відповідно до ваших потреб.
Легка збірка: Збирається легко за допомогою інструментів, які йдуть в комплекті.
Розміри шафи: висота - 220 см, ширина - 60 см, глибина - 50 см. Товщина полиці - 16 мм. Колір металу і ДСП - білий. Ця шафа додасть вашому приміщенню не лише функціональність, але й стильний вигляд.