Стелаж для кухні під мікрохвильову піч Kitchen K900 Ferrum-decor 900x600x400 Білий метал ДСП Бетон 16 мм (KITCH90015) - kovkacom™
SKU KITCH90015
В наявності
Розміри: висота - 900 мм, ширина - 600 мм, глибина - 400 мм. Товщина ДСП - 16 мм. Колір металу - білий. Колір ДСП - бетон. Стелаж оснащений чотирма міцними полицями, які ідеально підходять для зберігання кухонного начиння та побутової техніки.
Тип товаруЕтажерка
Матеріал основиМетал
Колір основи виробуБілий
Колір ДСПБетон
Товщина ДСП16 мм
Висота90 см
Висота виробу900
Ширина60 см
Ширина виробу,мм600
Глибина40 см
Глибина виробу400
ФормаПрямокутна
ПризначенняДля кухні, Для спальні, Для передпокою, Для дитячої, Для вітальні, Для балкону
Стелаж для кухні: ідеальне рішення для вашого інтер'єру
Комфорт і зручність вашого інтер'єру
Ідеальний вибір для різних приміщень
Бездоганний стиль у кожній деталі
  • Висота: 900 мм
  • Ширина: 600 мм
  • Глибина: 400 мм