Стелаж для кухні під мікрохвильову піч Kitchen K900 Ferrum-decor 900x600x400 Чорний метал ДСП Білий 16 мм (KITCH90001) - kovkacom™
SKU KITCH90001
В наявності
Розміри: висота - 900 мм, ширина - 600 мм, глибина - 400 мм. Товщина ДСП - 16 мм. Колір металу - чорний. Колір ДСП - білий. Металевий стелаж з білими полицями відмінно підходить для зберігання, забезпечуючи надійність і стиль в будь-якому приміщенні.
Тип товаруЕтажерка
Матеріал основиМетал
Колір основи виробуЧорний
Колір ДСПБіле
Товщина ДСП16 мм