Стелаж для кухні під мікрохвильову піч Kitchen K900 Ferrum-decor 900x600x400 Чорний метал ДСП Дуб Сонома 16 мм (KITCH90004) - kovkacom™
SKU KITCH90004
В наявності
Розміри: висота - 900 мм, ширина - 600 мм, глибина - 400 мм. Товщина ДСП - 16 мм. Колір металу - чорний. Колір ДСП - дуб Сонома. Стелаж оснащений чотирма міцними полицями, які ідеально підходять для зберігання різних предметів, від посуду до книг.
Тип товаруЕтажерка
Матеріал основиМетал
Колір основи виробуЧорний
Колір ДСПДуб Сонома
Товщина ДСП16 мм
Висота90 см
Висота виробу900
Ширина60 см
Ширина виробу,мм600
Глибина40 см
Глибина виробу400
ФормаПрямокутна
ПризначенняДля кухні, Для спальні, Для передпокою, Для дитячої, Для вітальні, Для балкону
Штрих-код товару4821002123513
Елегантний стелаж для кухні: стиль і функціональність
Основні функції та переваги