Стелаж для кухні під мікрохвильову піч Kitchen K900 Ferrum-decor 900x600x400 Чорний метал ДСП Венге Магія 16 мм (KITCH90003) - kovkacom™
Рейтинг:
100%
SKU KITCH90003
Немає у наявності
Розміри: висота - 900 мм, ширина - 600 мм, глибина - 400 мм. Товщина ДСП - 16 мм. Колір металу - чорний. Колір ДСП Венге Магія. Ергономічний стелаж з чотирма полицями, ідеально підходить для зберігання кухонного приладдя та аксесуарів. Стильний і міцний.
Тип товаруЕтажерка
Матеріал основиМетал
Колір основи виробуЧорний
Колір ДСПВенге Магія
Товщина ДСП16 мм
Висота90 см
Висота виробу900
Ширина60 см
Ширина виробу,мм600
Глибина40 см
Глибина виробу400
ФормаПрямокутна
ПризначенняДля кухні, Для спальні, Для передпокою, Для дитячої, Для вітальні, Для балкону
Штрих-код товару4827802121933
Ергономічний стелаж для кухні: ідеальне рішення для організації простору
Ви шукаєте спосіб оптимізувати ваш кухонний простір? Цей стелаж для кухні — це ідеальне рішення, яке поєднує в собі стиль, функціональність і високу якість. З висотою 900 мм, шириною 600 мм і глибиною 400 мм, даний кухонний стелаж з металу надає достатньо місця для розміщення мікрохвильовки, різних кухонних приналежностей і аксесуарів.