Категорії
Пошук
| Тип товару | Письмовий стіл |
|---|---|
| Модель письмового столу | Стіл книжка Практик |
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Колір ДСП | Біле |
| Товщина ДСП | Стільниця 16 мм |
| Висота | 120 см |
| Висота виробу | 1200 |
| Ширина | 64 см |
| Ширина виробу,мм | 640 |
| Глибина | 99 см |
| Глибина виробу | 990 |
| Додаткові характеристики | Надежная металлическая конструкция, легче по весу, чем большинство аналогов из ДСП. Качественная фурнитура. Зашита от царапин на полу. |
| Тумба в комплекті | мобільна чи стаціонарна |
| Наявність надбудови | Є надбудова |
| Особливості | розкладний |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 275 грн |
| Рекомендації щодо догляду | • При загрязнении вытереть поверхность мягкой увлажненной тряпкой • Возможность использования мыльного раствора. Не оставлять влагу на ДСП • Соблюдать допустимые весовые нагрузки • Эксплуатация в помещениях не ниже 8С и относительной влажности 68±12% |
| Штрих-код товару | 4827802111989 |
Варто зазначити, що така етажерка недорого в Україні дозволить вам легко організувати простір, зберігаючи порядок та створюючи затишок. Зручні полиці допоможуть розмістити книги, фотографії чи інші декоративні елементи, роблячи ваш інтер'єр більш гармонійним.
Вибір такого предмета меблів стане відмінним рішенням, якщо ви шукаєте складні меблі для кухні в Україні . Цей стильний стіл легко впишеться в будь-який інтер'єр, створюючи затишок та комфорт у вашому будинку.