Категорії
Пошук
| Вид виробу | Письмовий стіл, комп'ютерний стіл, офісний стіл, стіл для роботи, стіл лофт |
|---|---|
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Модель письмового столу | Стіл Алесандро |
| Матеріал основи | ДСП |
| Колір ДСП | Венге Магія |
| Товщина ДСП | Стільниця 16 мм |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 110 см |
| Ширина виробу,мм | 1100 |
| Глибина | 70 см |
| Глибина виробу | 700 |
| Розмір столу | 110см*70см |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Особливості | Для дому, офісу, магазину |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 110 грн |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
Цей комп'ютерний стіл Алесандро Ferrum-decor з ДСП "Венге Магія" 16 мм (ST231) відмінно підходить як для використання вдома, так і в офісі. Він має надійну конструкцію з високоякісного ЛДСП українського виробництва.
Особливості:
Цей стіл має чудовий дизайн та заводську якість, включаючи хороший колір ЛДСП і якісну фурнітуру. Він має такі характеристики:
Цей стіл буде відмінним доповненням до вашого робочого або домашнього простору.