Категорії
Пошук
| Вид виробу | Письмовий стіл, комп'ютерний стіл, офісний стіл, стіл для роботи, стіл лофт |
|---|---|
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Модель письмового столу | Стіл Бад |
| Матеріал основи | ДСП |
| Колір ДСП | Венге Магія |
| Товщина ДСП | Стільниця 16 мм |
| Висота | 75 см |
| Висота виробу | 750 |
| Ширина | 110 см |
| Ширина виробу,мм | 1100 |
| Глибина | 60 см |
| Глибина виробу | 600 |
| Розмір столу | 110см*60см |
| Тумба в комплекті | не передбачено |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
Стіл комп'ютерний Бад Ferrum-decor 750x1100x600 ДСП Венге Магія 16 мм (ST310) ідеально підходить як для використання вдома, так і в офісному середовищі. Він поєднує в собі стильний дизайн і функціональність, що робить його відмінним вибором для будь-якого приміщення.
Основа столу виготовлена з високоякісного ЛДСП українського виробництва, що гарантує його міцність і довговічність. Стільниця також виготовлена з якісної листвене-деревно-стружкової плити (ЛДСП) товщиною 16 мм, яка легко чиститься будь-якими миючими засобами.
Особливості:
Розміри:
Цей комп'ютерний стіл ідеально підходить для роботи з комп'ютером, навчання чи проведення різноманітних завдань. Він забезпечує зручність і комфорт у виконанні різноманітних завдань, дозволяючи вам насолоджуватися своїм робочим чи навчальним процесом.