Категорії
Пошук
| Модель приставного столу | Террі |
|---|---|
| Матеріал виробу | Метал + ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Білий |
| Колір ДСП | Дуб Сонома |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Висота | 35 см |
| Висота виробу | 345 |
| Ширина | 67 см |
| Ширина виробу,мм | 662 |
| Глибина | 44 см |
| Глибина виробу | 440 |
| Кількість ярусів | 1 ярус |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 105 грн |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4827802110210 |
Складні та приставні столи недорого в Україні – це справді чудова знахідка для допоміжних меблів. Завдяки малим розмірам він ідеально підійде навіть для малогабаритних приміщень.