+38(050)-33-33-859

Флюгера - Kovkacom™

Товари, що відповідають вибру відсутні.

Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.
Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.

Створення яскравого зовнішнього вигляду будинку залежить не тільки від масивного набору різноманітних оздоблювальних робіт, але і від правильно забрав декоративних акцентів. Це ж правило відноситься і створення цілісного образу житла, разом з присадибною ділянкою. Майстерно нанесені штрихи, безсумнівно, допоможуть надати ексклюзивності і неповторності.

Будинок характеризує не тільки стан його стін і даху. Пильна увага відвідувачі будинку звертають на те, який навколо ділянки встановлено паркан, як підібрані кольори на фасаді, які тонкощі при розробці зовнішнього вигляду використовував дизайнер.

При установці покрівлі можна обмежитися традиційним набором матеріалу і комплектуючих, а можна подарувати собі і своїм близьким презент і внести ще більше краси в екстер'єр будівлі, замовивши покажчик вітру із зображенням тварини, птиці або ж будь-якого персонажа.

Здавалося б, флюгер не є чимось надприродно новим і без нього можна створити пристойний зовнішній вигляд будинку. Ми безтурботно виходимо на вулицю, не беручи до уваги напрямок вітру, захоплюємося власними справами без цієї інформації. Часом естетика - це елементарно просто і не обов'язково функціонально. Флюгер для дому з розряду тих декоративних елементів, які своєю присутністю роблять з чергового будинку на вулиці унікальна будівля, що приковує погляди.

Пишність холодного кування цінується, цінувалося і буде цінуватися далі. Яскравість і витонченість, відображена майстром в металі, подібна красі картини, нанесеної на полотно рукою майстра.

Кожен власник приватного будинку прагне прикрасити його, надати шляхетності та вишуканості, щоб його житло виділялося серед інших. Яке б незвичайне покриття для даху ви не вибрали, вона залишиться лише непримітною покрівлею, не більше того. А якщо ж ви вирішите зробити свій будинок особливим, то наш інтернет-магазин зможе запропонувати вам масу варіантів флюгерів, які прикрасять житло зовні і створять навколо будинку ауру розкоші.

Тисячі років тому флюгер винайшли для визначення напрямку вітру. Зважаючи на відсутність спеціального обладнання, яке є зараз, людям життєво необхідно було мати такий предмет на даху власного будинку. До наших днів флюгер дійшов як декоративний елемент. Це прикраса екстер'єру так полюбилося дизайнерам і простим обивателям, що наявність такого декору на даху будинку показує творчий підхід господаря і його креатив.

Флюгер з зображенням конкретного тваринного або птиці несе і смислове навантаження. Наприклад, в Скандинавії було прийнято встановлювати на покрівлі будинку флюгер з зображенням лелеки. За стародавнім повір'ям такий декор здатний був залучити в будинок радість і теплоту, а мешканцям будинку дарувати здоров'я і вічне щастя. Символізм в предметах декору дійшов і до наших днів. Саме тому компанія «Холодна кування» надає своїм клієнтам на вибір різні конфігурації флюгерів.

Коли похмурим осіннім днем під прохолодним вітром виходиш без настрою з дому і піднімаєш погляд вгору, життя робиться трохи яскравішим і цікавішим. Порив вітру з недруга перетворюється в хлопчиська-пустуна, що грає з фігурою кота або ж ворона на даху твого житла.

Флюгер можна придбати для себе або дорогих серцю людей, для підняття настрою. Варто тільки закріпити його на даху і стежити, як зі зміною спрямованості вітру він повертається і грає з потоками повітря.

Можна презентувати одному унікальний кований покажчик спрямованості вітру. Виходячи на вулицю, він завжди буде згадувати про теплих товариських почуттях і відчувати вдячність за такий неповторний подарунок, який пройде з ним крізь роки, як і дружба.

Ковані флюгери від нашого виробника мають солідний термін служби. Наші майстри створюють вироби методом холодного кування з високоякісних матеріалів. Крім того, вироби покриваються порошковою атмосферостійкою фарбою. Наші флюгера не бояться ні спеки, ні морозу. Їх зовнішній вигляд з року в рік буде залишатися неперевершеним і радувати погляд.

Відмінною ідеєю буде подарувати флюгер на новосілля. Дарувати банальні сервізи або скатертини - минуле століття. Як правило, при заселенні в новий будинок ці предмети побуту вже є в наявності. Якщо ви не хочете, щоб ваш подарунок припадав пилом на полиці, як запасний, то ви можете купити кований флюгер в нашому інтернет-магазині і по-справжньому здивувати своїм презентом. Повірте, такий подарунок точно не залишиться без уваги!

Додайте трохи уяви і життя заграє новими фарбами!

Сайт компанії «Холодна кування» надає широкий вибір флюгерів. Даний предмет екстер'єрного декору є декоративні вироби зі сталі, які доповнюють стилістику будинку і надають йому унікальності. Флюгер від нашої компанії зуміє додати вашому будинку нового вигляду, своєрідності і прикувати цікаві погляди перехожих і гостей, адже далеко не кожен будинок прикрашений таким вишуканим і незвичним декоративним елементом.

Kovkacom.com.ua пропонує ознайомитися з унікальним асортиментом флюгерів, зроблених нашими майстрами по їх авторської технології. Цінова політика нашої компанії здатна здивувати і захопити будь-якого клієнта.

Ми надаємо можливість купити флюгер оптом і в роздріб, не покидаючи стін власного будинку. Робити замовлення на нашому сайті - одне задоволення. Весь асортимент товару представлений в тематичних розділах з яскравими і барвистими фото. Ви не помилитеся, вибравши нашу компанію!

Флюгера

Minimal Price: грн.-