+38(050)-33-33-859

Гачок на стіну - Kovkacom™

Товари, що відповідають вибру відсутні.

Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.
Це спеціальний блок CMS, який відображається, якщо категорія порожня.

Кожна людина добре знає, як важко в повсякденному житті обійтися без таких практичних предметів як настінні гачки. Адже саме вони служать так званої підвіскою для одягу, рушників, ключів і багато чого іншого. В асортименті нашого каталогу Ви завжди маєте можливість купити гачок на стіну, який буде функціонувати протягом довгих років. Кожна модель вироби виконана в унікальному дизайні і прекрасно підходить для розташування в абсолютно різних місцях, де є така потреба.

Варто відзначити, що саме такі маленькі, але необхідні предмети тільки позитивно відбиваються на житті. З ними Ви завжди зможете тримати на увазі ключі від квартири або автомобіля, які так часто забуваються при поспіху. Особливим попитом користуються гачки для ванної. Вони повинні бути максимально міцними і стійкими до впливу несприятливих наслідків вологи, адже їм належить витримувати на собі не тільки вагу рушники, а й махрового халату, а в деяких випадках навіть електроприлади. Такими якостями наділені всі гачки від нашого виробника.

Посилені гачки для кухні дають можливість господаркам комфортно розмістити на ній всі рушники, прихватки та інші приналежності. Чим більше таких деталей - тим зручніше здається кухонне приміщення. Для великих ресторанів і готельних комплексів дані вироби просто незамінні. Важливим є те, що вони абсолютно не деформуються, не іржавіють і не окислюються. Це говорить про застосування під час їх виробництва спеціальних сплавів, покритих захисними складами. Такий підхід до виготовлення робить гачок на стіну довговічним і привабливим.

Металеві гачки добре вписуються практично в будь-який інтер'єр, до того ж вони вважаються найнадійнішими. Ці речі гармонійно поєднали в собі економічність, практичність і функціональність. На сьогоднішній день їх стали широко використовувати в школах, дитячих садах, басейнах та інших закладах. А у нас Ви можете купити гачки на будь-який смак і будь-яких цілей застосування. Що стосується вартості, то вона Вас приємно здивує і стане стимулом для придбання одночасно різних моделей таких чарівних виробів.

Іноді в нашому будинку необхідно щось повісити на стіну будь то ключі, рушник і навіть одяг. Звичайно можна забити цвях, в крутити шуруп, але ми не знайдемо естетично красивого виду від нашої затії. Ми знайшли рішення цього питання, пропонуючи Вашій увазі декоративні гачки на стіну виконані в різних стилях. Настінний гачок допоможе зручно розташувати багато підвісні речі на кухні, у ванній, в коридорі. Допоможе позбутися проблеми пошуку ключів і тому подібних дрібниць.

Гачок на стіну

Minimal Price: грн.-