+38(050)-33-33-859

Фігурки з фанери-kovkacom™

Товари від 1 до 24 з 438

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Товари від 1 до 24 з 438

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Творчість в будь-якому віці - це джерело нових знань і навичок. Роблячи щось своїми руками, ви відволікаєтеся від насущних проблем і стресів, занурюєтеся в світ мистецтва і релаксу. Багато психологів рекомендують арт-терапію, як універсальні ліки від стресу і переживань, причому, і для дорослих, і для дітей.

Дитяча творчість відіграє дуже важливу роль у розвитку дитини. Уява в творчому процесі розкривається всією повнотою фарб, і дитина позбавляється від неврозів, комплексів, переживань. У творчому середовищі виростають більш ініціативні, відкриті цього світу діти, які в майбутньому здатні досягти великих життєвих успіхів.

Арт-терапія або будь-яка інша творча діяльність передбачає використання інструментарію. Чим він якісніше і цікавіше, тим продуктивніше і веселіше проходить створення творчого шедевра. Якщо мова йде про дитячу творчість, то слід звернути увагу на те, щоб матеріали для роботи були приємні на дотик. Не секрет, що діти (особливо в ранньому віці) дуже люблять все мацати-чіпати. Це пов'язано з їх особливостями пізнання світу - вони відчувають його тактильно.

Діти молодшого віку вважають за краще все нове куштувати на смак, тому деякі матеріали для творчої роботи з ними просто незастосовні і небезпечні. Варто дуже уважно поставитися до підбору матеріалів для дитячої творчості, щоб не завдати надалі шкоду здоров'ю.

Найбільш популярним матеріалом є різні фігурки для творчості. Такий інструмент може бути однаково ефективним і на проведенні класної години в школі, і на дитячому дні народження. Діти можуть розфарбувати фігурки на свій розсуд і залишити собі результат своєї творчості на пам'ять в якості приємного презенту.

Найбільш функціональними і безпечними для роботи з дітьми різних вікових груп є фігурки з фанери. Вони не мають абсолютно ніяких шкідливих хімічних складових. Навіть якщо малюк захоче спробувати таку фігурку на смак, то нічого страшного не станеться - зовсім ніякої шкоди для здоров'я немає.

Фігурки з фанери за рівнем своєї безпеки перевершують інші товари для творчості. Робота з такими матеріалами не вимагає вирізання деталей, що виключає травми ножицями. Творчий процес також виключає ймовірність отримання подряпин, як це часто буває при роботі з деревом. Фанера гладка, приємна на дотик і абсолютно безпечна, навіть якщо творець - не старше 2 років.

Фігурки з фанери випускаються вже готових форм, і ви можете підібрати тематичні товари абсолютно для будь-якого свята. Діти мають унікальну можливість створити своїми руками подарунок улюбленій бабусі або хрещеній, мамі з татом, приклавши мінімум зусиль і отримавши чудовий результат при будь-якому рівні творчих навичок. Якщо у створенні листівки дитина може щось зробити не так і засмутитися з приводу поганого результату своєї творчої роботи, то з готовими фігурками така ситуація повністю виключена. Декорування фігурок для творчості - суцільне і безпрограшне задоволення для дітей та їх батьків.

Створення новорічних іграшок можна доручити найменшому члену сім'ї. Дитина буде зайнята творчістю більшу частину дня, в той час як його батьки можуть спокійно займатися святковими приготуваннями. В результаті вся сім'я задоволена і щаслива. Дитина весело і цікаво проведе час і піднесе сім'ї відмінні ялинкові прикраси з фанери. Варто зазначити, що такі іграшки збережуть первозданний вигляд довгі роки і не розіб'ються, якщо ваше чадо або улюблений кіт раптом вирішить перекинути ялинку.

Ще однією цікавою технікою декорування фігурок з фанери є декупаж. Техніка полягає в використанні клейового просочення для нанесення малюнка на фігуру за допомогою яскравої паперової серветки. Ця техніка більше підійде дітям старшого віку або дорослим. Так, так вам не здалося. Декупаж - це справжнє мистецтво, яке деякі дорослі навіть перетворили в невеликий бізнес.

Товари для декупажу створюються з різних матеріалів. Але і в цьому випадку фанера - найкращий вибір. Фігурки з фанери відмінно контактують з клеєм, швидко сохнуть і не змазують орнамент. Працювати з ними зможе навіть новачок.

Варто відзначити, що фанера відмінно «дружить» з ароматичними маслами. Парфумування сувенірної продукції - це тренд в сфері хенд-мейд. Для того щоб наповнити квартиру ароматом досить лише капнути пару крапель улюбленого ефірного масла на фігурку з фанери і розташувати її на видному місці. Такий ароматний декор зберігає запахи досить довго. До нового року можна використовувати масло мандарина і ялинки - тоді у вашому будинку буде витати аромат свята в прямому сенсі цього слова.

Створити сувеніри з фанери своїми руками може кожен. Такий презент стане дорогим серцю, адже він виконаний з любов'ю і трепетом. Кращий подарунок той, який зроблений своїми руками - це чиста правда! Старше покоління з придихом зберігає дитячі вироби і подарунки. Якщо такі дитячі подарунки зроблені з фанери, то вони збережуть свій первозданний вигляд на довгі роки і стануть справжнім сімейним надбанням.

Фігурки з фанери
Мінімальна ціна від: грн.8.50
Фігурки з фанери

Minimal Price: грн.8,50