Категорії
Пошук
| Модель Тумби | Амелі |
|---|---|
| Матеріал основи | Метал |
| Колір основи виробу | Чорний |
| Колір ДСП | Дуб Сонома Трюфель |
| Висота | 54 см |
| Висота виробу | 540 |
| Ширина | 45 см |
| Ширина виробу,мм | 450 |
| Глибина | 32 см |
| Глибина виробу | 320 |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
Представляємо вам модульну тумбу Ferrum-decor Амелі з розмірами 540x450x320 мм. Ця стильна та практична тумба ідеально підійде як для вдома, так і для використання на дачі.
Особливості:
Характеристики:
Ця модульна тумба Ferrum-decor Амелі з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи йому елегантності та зручності.