Категорії
Пошук
| Модель Тумби | Бетті |
|---|---|
| Колір основи виробу | Чорний |
| Колір ДСП | Венге Магія |
| Висота | 54 см |
| Висота виробу | 540 |
| Ширина | 45 см |
| Ширина виробу,мм | 450 |
| Глибина | 32 см |
| Глибина виробу | 320 |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |
| Штрих-код товару | 4827802118247 |
Тумба модульна Ferrum-decor Бетті з розмірами 540x450x320 мм має металевий каркас у чорному кольорі та облицьована ДСП відтінку венге товщиною 16 мм. Ця тумба ідеально підходить для використання як вдома, так і в офісі або на дачі.
Особливості тумби:
Технічні характеристики:
Ця тумба Ferrum-decor Бетті додасть вашому приміщенню стильний вигляд і забезпечить зручне зберігання різноманітних предметів.