+38(050)-33-33-859

Картини на дереві - Kovkacom™

Добрый день! Извините, раздел находиться в стадии заполнения.

2 шт.

2 шт.

Гравірування на дереві

Найбільш популярним методом нанесення на дерев'яну поверхню малюнків є гравіювання. Цей спосіб декорування поверхні відрізняється підвищеною стійкістю малюнка до стирання і довговічністю. Сучасна обробка дерева включає в себе лазерне гравіювання. Такий метод дозволяє створити максимально чіткий і рівний малюнок, промальовувати найтонші лінії, нанести на поверхню півтони, що робить зображення ще більш реалістичним і живим.

Методом лазерного гравірування найчастіше використовують для художнього оформлення брелків, шкатулок, табличок, дерев'яних рам для картин і дзеркал. Крім того, популярним напрямком є виготовлення виробів нагородного характеру або вітального. Лазерне гравірування дає можливість оформити виріб в стислі терміни в стилі, подібному до традиційного випалювання, тільки з більшою точністю і підвищеною якістю зображення.

Лазер високої точності дозволяє створювати реалістичні портрети і картини на дереві, завдяки підвищеній деталізації. Це відмінна ідея для подарунка. Портрет може бути завдано на шкатулку, табличку і інші вироби з дерева. Висококласні оператори лазерного обладнання без праці створять справжній шедевр на натуральному дереві. Такий презент викличе шквал позитивних емоцій і подяки.

Цінителям більярду припаде до душі подарунок у вигляді кия з іменною гравіюванням. Таким презентом можна підкреслити свою повагу до захоплень іменинника і вшанувати його особливим знаком уваги.

Створення рельєфних зображень для справжнього майстра - справа лічених хвилин. Крім того, можливо доповнити малюнок затіненими деталями. Це додасть зображенню обсягу і реалістичності. Фактура натуральної деревини надає випаленого малюнку вишуканості та унікальності.

Сучасний лазер здатний варіювати відтінки ліній і точок в залежності від потужності і часу впливу променя. Умілий майстер може чергувати відтінки зображення, починаючи охристим і закінчуючи майже чорним.

Слід зазначити, що якість малюнка практично не залежить від розміру і форми заготовки. Майстри можуть нанести зображення з ювелірною точністю на будь-яку надану поверхню. Чіткість рисунка буде максимально високою, а стійкість - дивно тривалою. Гравірування на дереві передбачає нанесення як простих написів і зображень, так і фотографічного малюнка високої точності. Особливою популярністю користуються написи із застосуванням вензелів і химерних ліній на гітарах або вивісках. Такий виріб стане чудовим подарунком на будь-який ювілей або знаковий свято. Поціновувачам пива часто підносять як презент дерев'яні пивні бочки з гравіюванням. Рідко дані замовлення обмежуються лише нанесенням напису, адже є можливість нанести і портрет винуватця торжества, а це подвоює захват від такого презенту.

Гравірування по дереву в сучасному вигляді може бути нанесена на предмети зі складною формою. Якість малюнка тут повністю залежить від умінь майстра. Його завдання - максимально чітко виділити кордону малюнка і створити контраст кольору. Слід звернути увагу на можливість створення ідентичних виробів. Високотехнологічний лазер дозволяє точно наносити на деревину найтонші лінії і відтворити два і більше однакових малюнка. Це найчастіше потрібно для зображення символіки корпоративного характеру або нанесення фірмового логотипу на продукцію.

Як зробити гравіювання на дереві бездоганної якості стане зрозуміло після огляду матеріалу і породи дерева. Максимальна точність зображення може бути досягнута при використанні якісної деревини і її попередньої підготовки до гравірування. Справжній майстер здатний підібрати оптимальну породу дерева для того чи іншого малюнка, щоб зображення виглядало виграшно і унікально. Порода дерева визначає особливості рельєфу ліній, глибину кольору і контрастність тіней.

Основа з горіха не підійде для фотографічного малюнка, так як ця порода має темний колір і виражену фактуру. Лінії малюнка можуть виглядати нечітко або зовсім губитися серед деревних прожилок. Найбільш відповідною для складних зображень є вільха. Ця порода має світлий відтінок, тому найдрібніші елементи і лінії на такому виробі будуть виглядати чітко і акуратно.

На особливу увагу заслуговує гравірування на фанері. Прикладом даних робіт служать вишукані панно, що мають графічні написи незвичайними шрифтами, які прикрашають приміщення лазень і саун. Лазерне гравірування на фанері дозволяє використовувати кольори від світло-коричневого до чорного, що робить кожен малюнок глибшим і неповторним.

Картини на дереві
Мінімальна ціна від: грн.200.00
Картини на дереві

Minimal Price: грн.200,00