+38(050)-33-33-859

Панно Лофт - Kovkacom™

Добрый день! Извините, раздел находиться в стадии заполнения.

Панно з металу

Декоративні елементи, виконані з металу, є чудовим варіантом для оформлення приміщень. Варто відзначити, що панно з металу ідеально впишеться в абсолютно будь-який інтер'єр, будь то офіс, житловий будинок, ресторан або торговий центр.

Тяга до прекрасного простежується в сучасну людину чіткіше, ніж будь-коли. Інтер'єрні та екстер'єрні мистецтво зараз на піку своєї популярності. Люди прикрашають своє житло і робоче місце для створення комфортної, гармонійної атмосфери. Це дозволяє знайти спокій, умиротворення, звернутися до творчого початку.

Ковані меблі та аксесуари займають окрему нішу в світовій інтер'єрної моді. Велика кількість форм і конфігурацій, кольорів і фактур роблять ці вироби універсальними і доречними для абсолютно будь-якого простору.

Особливу любов і прихильність відчувають сучасні дизайнери інтер'єрів до аксесуарів з металу. Металевий холод в тандемі з брутальністю форм здатні наповнити будь-яке приміщення змістом і надати йому завершеності. Деякі вироби, створені методом холодного кування, вражають своєю легкістю і витонченістю. Вони зможуть привнести в житлове або робоче простір легкість, невагомість.

Панно з металу цікавої форми здатне стати центральною фігурою інтер'єру і привернути до себе увагу гостей. Характерною особливістю панно є хитромудрість і хаотичність вигинів. Деякі поціновувачі мистецтва можуть милуватися на подібний інтер'єрний аксесуар годинами, знаходячи серед великої кількості компонентів символи і обриси фігур.

На думку психологів, подібні прикраси в інтер'єрі сприяють становленню гармонійного внутрішнього мікроклімату в колективі, якщо мова йде про офіс або торговому центрі. Якщо ж панно з металу помістити в межах житлового будинку або квартири, то поліпшення взаєморозуміння в сім'ї і потепління відносин забезпечено. Такий ефект досягається завдяки заспокійливим плавним вигинів і ліній, їх хаотичному розташування. Якщо традиційна картина несе окремий сенс, а дзеркало у деяких здатне викликати почуття тривоги, то панно навпаки має на увазі наявність тонкого, ледве помітного підтексту, якоїсь таємниці.

Металеві панно створюються шляхом кування або лазерного різання металу. Обидва способи обробки поверхонь призводять до створення унікальних творів мистецтва, які здатні прикрасити кожен будинок або офіс.

Панно з металу в інтер'єрі вітальні або залу

В межах квартири найкращим варіантом розміщення панно з металу у вітальні або залі. Це місце, як правило, має велику квадратуру, а інтер'єрний декор такого плану дуже привабливо виглядає на стіні.

Слід звернути увагу на особливості розміщення панно. Основна вимога - симетричність. Якщо купити панно з металу і розташувати його без попередніх вимірів, то існує ймовірність змістити його в сторону. Тоді кімната буде здаватися неправильної форми. Найкраще після покупки виміряти виріб і прорахувати по площі стіни, де найкраще розташувати кріплення. Пам'ятайте, що панно з металу здатне стати центральною фігурою інтер'єру.

Металеве панно в офісі чи ресторані

Використання в якості інтер'єрного декору панно з металу дозволить створити в робочому просторі творчу, невимушену атмосферу. Світові імениті компанії намагаються слідувати інтер'єрної моді в оформленні офісів. Дизайн приміщення дуже красномовно може розповісти про власника компанії і його ставлення до власної справи. Якщо клієнти і співробітники, переступаючи поріг офісу, потрапляють в грамотно оформлене простір, то відразу ж відчувають турботу і переймаються довірою. Стильні інтер'єрні аксесуари в робочому просторі свідчать про прагнення до інновацій, використання творчих методів в роботі, наявності креативності та неординарного підходу до справи.

На території ресторанів, кафе, магазинів або торгових центрів панно з металу теж будуть дуже доречними. Декорувати приміщення великої квадратури дрібними аксесуарами - не дуже вдала ідея. Такий підхід створює відчуття безладу і хаосу в закладі. Якщо ж розмістити на одній з головних стін металеве панно цікавої форми, то можна домогтися завершеності оформлення та стилістичної правильності.

Панно з металу не вимагає особливого догляду. Як правило, в процесі виробництва металеві деталі обробляються спеціальною стійкою фарбою, яка запобігає корозії і зміна зовнішнього вигляду під тиском часу. Подібне фарбування абсолютно не небезпечно для здоров'я.

Панно з металу - це естетство в чистому вигляді! Привнесіть в своє життя крапельку високого мистецтва і створіть простір радості і щастя.

Панно Лофт

Minimal Price: грн.-