Садово-парковий дизайн

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Стандартний в нашому суспільстві екстер'єр будинку відрізняється похмурим оформленням і відсутністю стилістичної родзинки. Лави, квіткові клумби і традиційні зелені насадження вже не є дивиною. Здивувати гостей будинку і свою уяву можна лише особливими аксесуарами, несхожими ні на які інші. До числа таких прикрас присадибної ділянки відносяться арт об'єкти і садові колони.

Цей вид ландшафтного мистецтва зараз користується найбільшою популярністю серед шанувальників нестандартного і богемного оформлення саду. Дані дизайнерські елементи здатні урізноманітнити навіть звичайну присадибну ділянку і привнести в її облаштування нотки благородства і вишуканості.

Зелена зона будь-якого житлового заміського будинку гідна особливої ​​уваги. При ретельному підході до її оформлення можна створити шедевр, об'єднавши в дивовижний тандем природну красу і плід умілих рук у вигляді витончених колон з металу.

Садові колони як центр квіткової композиції

Екстер'єр заміського будинку являє собою повноцінний екскурс у смакові переваги і почуття стилю його господаря. Традиційно, наявність колон в облаштуванні присадибної ділянки асоціюється з установкою гіпсових громіздких об'єктів, що по вигляду нагадують частини давньоримських храмів. Це давно пережитий стереотип. Люди, які мають уявлення про ландшафтний дизайн, прекрасно обізнані щодо сучасної світової моди на установку колон з металу.

Ковані колони виглядають в екстер'єрі неймовірно вишукано і свіжо. Вони не перенасичують загальну картину, не створюють стилістичної тяжкості і акуратно підкреслюють дизайн своїм благородством. Форми і конфігурації таких колон можуть бути абсолютно різними. Єдине, що їх об'єднує - це гармонійність конструкції і її універсальність.

Колони з металу можуть бути встановлені в умовах будь-якого заміського будинку. Існує думка, що подібні арт об'єкти для саду доречні тільки в облаштуванні присадибної ділянки великих резиденцій або замкових будівель. Це абсолютно не так.

Ковані колони з металу не виглядають химерно або помпезно. Вони встановлюються з метою підкреслити красу природи в загальній симфонії екстер'єру, а не вказати на рівень достатку господаря будинку.

Квіткові горщики з металу як витвір мистецтва

Багато вуличних рослин є надмірно примхливими до погодних умов. Це створює зайві проблеми з їх перебуванням у відкритій присадибній клумбі. Найкращим рішенням для висаджування унікальних або примхливих представників рослинного світу, буде квітковий горщик з металу.

Таке розташування рослини передбачає створення оптимальних умов росту і цвітіння в силу індивідуального підходу до неї. Металевий горщик в умовах вулиці має високу теплопровідність, завдяки чому при перших променях сонця коріння рослини буде перебувати в теплі. Крім того, такі квіткові горщики максимально стійкі до пошкоджень. Якщо на вулиці шквальний вітер або сильна негода, то вам не варто переживати щодо збереження самого горщика і рослини зокрема. Якщо навіть сильний вітер зламає гілки квітки, то коренева система залишиться недоторканою. За пару днів правильного поливу і догляду ви отримаєте нові зелені паростки.

Горщик, крім своєї високої функціональності, несе ще й естетичну складову. Такий предмет екстер'єру стане унікальною прикрасою для будь-якої присадибної ділянки. Горщик можна встановлювати як на землю, так і на спеціальну підставку.

Практичні поради згідно установки садової скульптури

Арт-об'єкти для саду самі по собі є стилістичною складовою. Якщо їх встановити без врахування певних ландшафтних правил, то картина екстер'єру може перетворитися в несмак.

Грамотна установка садової скульптури передбачає попереднє вивчення панорами присадибної ділянки. Якщо ви встановите колону або квітковий горщик з металу в межах яскравої і високої клумби, то дані арт-об'єкти просто втратять свою візуальну функцію. Вони стануть лише тінню квіткової композиції.

Найбільш повно арт-об'єкти для саду розкриваються на тлі незайманого зеленого масиву або акуратно постриженого газону. Квіткова клумба не стане перешкодою, якщо її розташувати трохи далі від колони або великого металевого горщика для квітів.

Існує досить цікавий і актуальний дизайнерський хід для візуального виділення арт-об'єктів на загальному тлі екстер'єру. Такою хитрістю є використання природного каменю або великого щебеню. Даний будівельний елемент не має високої ціни, зате в облаштуванні ландшафту заміського будинку є просто незамінним.

Щоб виділити колону або квітковий горщик з металу, достатньо всього лише створити акуратну галявинку з щебеню або каменю. Можна таку картину доповнити сукулентами. Вони привнесуть вишуканість і природність в загальний фон.

Для створення шедеврів досить лише вашого бажання і таланту надійного виробника!