Ваш кошик порожній.

Всього: -

Мини-бары Прованс - Kovkacom™

Міні-бари Прованс

Якщо Ви гостинна людина і до Вас часто заходять гості, тоді варто дуже відповідально підійти до створення домашнього міні-бару. Само по собі така споруда служить не тільки місцем для зберігання різного роду напоїв, а й чудовим доповненням до дизайну. Наприклад, дерев'яний, міні-бар характеризується натуральним матеріалом і виглядає солідно поруч з іншими предметами меблів. Він дуже зручний у використанні і повністю екологічний.

Вироби в стилі Прованс стануть вишуканим доповненням до інтер'єру і гармонійно доповнять загальний декор приміщення. З ними можна компактно розмістити весь вміст. Для справжніх цінителів смачних напоїв в якості подарунка чудово підійде така корисна річ. В основному бар встановлюють на кухні або у вітальні, але не менш оригінально він виглядає в готельних комплексах або ресторанах. В даний час дана конструкція є практично обов'язковим елементом кожної кухні, так як допомагає максимально правильно організувати простір. У приміщеннях з великою площею міні бар прованс наповнює їх розкішшю, а також виконує функцію місця, де можна організовувати сімейні вечори і дружні посиденьки.

Для колекціонерів благородних напоїв він стане хорошим місцем для їх зборів. Такі вироби добре вписуються практично під будь-які меблі і декор. Форма міні бару може бути абсолютно різною, що дозволяє без труднощів вибрати найбільш підходящий варіант. Всі моделі, в яких представлений декор мінібар характеризуються високою якістю і міцністю. Його вміст в такому оригінальному обрамленні виглядає дорого і ефектно.

Якщо дерев'яний міні бар призначається виключно для зберігання столових вин, тоді в цьому випадку найкращим варіантом стануть ті, в яких полки розміщуються в горизонтальному положенні. Так можна запобігти руйнуванню пробок і зберегти їх герметичність. При правильному підході до вибору місця для розташування пляшок їх вміст завжди буде мати божественний смак і аромат. Купити красивий і зручний міні-бар Ви можете на нашому сайті, зробивши вибір на користь моделі, що сподобалася. Всі роботи заслуговують на повагу і викликають захоплення своїм незрівнянним зовнішнім виглядом.

Мини-бары Прованс
Мінімальна ціна від: грн.304.00

Купити ковані вироби Мини-бары Прованс за хорошою ціною, в будь-якому місті України. (Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Чернігів, Житомир, Ужгород, Чернівці, Миколаїв, Одеса). Продаж, відгуки, ціни на сайті Kovkacom ™