XK

Комп'ютерний стіл Ferrum-decor Коді 75x140x70 білий ДСП Біле 32мм - kovkacom™

SKU
KOD116
3 303,00 ₴
В наявності

Представляємо вашу увазі письмовий стіл Ferrum-decor Коді 76x140x70 у білому кольорі ДСП з білою стільницею та товщиною 32мм. Цей стіл рекомендується для широкого використання як в офісі, так і в будинку.

Основа столу виготовлена з високоякісної профільної труби, що покрита порошковою фарбою, що надійно захищає метал від впливу вологи, подряпин і легких ударів. Стільниця виконана з якісної листвене-деревно-стружкової плити (ЛДСП) товщиною 32мм. Спеціальні опорні ніжки захищають підлогу від появи подряпин.

Особливості цього столу включають можливість миття будь-якими миючими засобами, а також стильний дизайн у стилі лофт з боковинами, задньою панеллю (царгами) та якісною фурнітурою, що дозволяє йому гармонійно виглядати як в офісному, так і в домашньому інтер'єрі.

Розміри столу: висота - 76 см, довжина - 140 см, ширина - 70 см. Колір металу - білий, колір ДСП - також білий. Цей стіл вимагає складання, але легко зібрати за допомогою інструкції та наданих інструментів.

Дякуємо за ваш вибір! Надіємося, що він стане надійним помічником у вашій роботі чи вдома.

Колір основи виробуБілий
Колір ДСПБіле
Висота75 см
Висота виробу750
Розмір столу140см*70см
Модель письмового столуСтіл Коді
Тип товаруПисьменный стол
Доставка: Орієнтовна вартість -265 грн
Матеріал основиМетал
Ширина140 см
Ширина виробу1400
Глибина70 см
Матеріал виробуМетал + ДСП
Толщина ДСПСтолешница 32 мм
Вид виробуПисьменный стол, Письменный стол, офисный стол, стол для работы, стол лофт
Розмір упаковки160см*70см*15см
Глибина виробу700
Рекомендації щодо догляду• При забрудненні витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою. • Можливість використання мильного розчину. • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • Експлуатація в приміщеннях не нижче 8С та відносній вологості 68±12%
Ваша оцінка